Dorost zápasy soutěže

2. kolo
10.08.19   14:45 SK Krumvíř TJ Baník Lužice 2:6
10.08.19   14:45 TJ Slavoj Podivín Podluží/Lanžhot 16:0
10.08.19   17:00 Vlkoš/Vracov FK Baník Ratíškovice 7:1
11.08.19   14:00 TJ Kordárna Velká nad Veličkou TJ Slovan Bzenec 1:5
11.08.19   14:45 TJ Slavoj Rohatec TJ Sokol Dambořice 2:5
11.08.19   14:45 TJ Sokol Hroznová Lhota TJ Slavoj Velké Pavlovice 1:4
11.08.19   14:45 Lednice/Velké Bílovice FC Lipov 3:7
3. kolo
16.08.19   17:30 TJ Slovan Bzenec SK Krumvíř 5:1
17.08.19   10:30 FK Baník Ratíškovice TJ Slavoj Rohatec 11:1
18.08.19   14:15 TJ Sokol Dambořice Lednice/Velké Bílovice 7:1
18.08.19   14:30 Podluží/Lanžhot TJ Kordárna Velká nad Veličkou 15:0
18.08.19   14:45 FC Lipov TJ Slavoj Podivín 4:2
18.08.19   14:45 TJ Baník Lužice TJ Sokol Hroznová Lhota 3:0K
30.08.19   17:30 TJ Slavoj Velké Pavlovice Vlkoš/Vracov 6:1
4. kolo
24.08.19   10:00 SK Krumvíř TJ Sokol Hroznová Lhota 3:3
24.08.19   14:45 TJ Slavoj Rohatec TJ Slavoj Velké Pavlovice 2:9
24.08.19   14:45 Vlkoš/Vracov TJ Baník Lužice 3:0
25.08.19   13:00 TJ Slovan Bzenec Podluží/Lanžhot 4:0
29.08.19   17:00 TJ Kordárna Velká nad Veličkou FC Lipov 1:4
25.08.19   14:45 TJ Slavoj Podivín TJ Sokol Dambořice 8:0
25.08.19   14:45 Lednice/Velké Bílovice FK Baník Ratíškovice 1:7
5. kolo
31.08.19   14:15 FK Baník Ratíškovice TJ Slavoj Podivín 4:1
01.09.19   13:15 TJ Slavoj Velké Pavlovice Lednice/Velké Bílovice 4:1
01.09.19   14:00 Podluží/Lanžhot SK Krumvíř 2:2
01.09.19   14:15 TJ Baník Lužice TJ Slavoj Rohatec 4:8
01.09.19   14:15 FC Lipov TJ Slovan Bzenec 3:3
01.09.19   14:15 TJ Sokol Dambořice TJ Kordárna Velká nad Veličkou 5:1
01.09.19   14:15 TJ Sokol Hroznová Lhota Vlkoš/Vracov 1:2
6. kolo
07.09.19  13:45 SK Krumvíř Vlkoš/Vracov 0:1
07.09.19   13:45 TJ Slavoj Podivín TJ Slavoj Velké Pavlovice 1:7
27.09.19   16:30 TJ Slovan Bzenec TJ Sokol Dambořice 10:0
08.09.19   13:30 Podluží/Lanžhot FC Lipov 1:1
08.09.19   13:45 Lednice/Velké Bílovice TJ Baník Lužice 9:4
08.09.19   13:45 TJ Slavoj Rohatec TJ Sokol Hroznová Lhota 2:10
08.09.19   14:00 TJ Kordárna Velká nad Veličkou FK Baník Ratíškovice 0:6
7. kolo
14.09.19   13:45 FK Baník Ratíškovice TJ Slovan Bzenec 2:2
14.09.19   13:45 Vlkoš/Vracov TJ Slavoj Rohatec 6:0
15.09.19   13:15 TJ Slavoj Velké Pavlovice TJ Kordárna Velká nad Veličkou 17:0
15.09.19   13:45 FC Lipov SK Krumvíř 5:1
15.09.19   13:45 TJ Baník Lužice TJ Slavoj Podivín 2:6
15.09.19   13:45 TJ Sokol Dambořice Podluží/Lanžhot 2:1
15.09.19   13:45 TJ Sokol Hroznová Lhota Lednice/Velké Bílovice 1:0
8. kolo
21.09.19   13:15 SK Krumvíř TJ Slavoj Rohatec 14:0
21.09.19   13:15 TJ Slavoj Podivín TJ Sokol Hroznová Lhota 3:2
22.09.19   13:00 TJ Slovan Bzenec TJ Slavoj Velké Pavlovice 7:2
22.09.19   13:00 Podluží/Lanžhot FK Baník Ratíškovice 1:4
22.09.19   13:15 Lednice/Velké Bílovice Vlkoš/Vracov 0:7
22.09.19   13:15 FC Lipov TJ Sokol Dambořice 7:1
22.09.19   14:00 TJ Kordárna Velká nad Veličkou TJ Baník Lužice 0:4
9. kolo
28.09.19   13:15 FK Baník Ratíškovice FC Lipov 1:2
28.09.19   13:15 Vlkoš/Vracov TJ Slavoj Podivín 1:5
29.09.19   13:15 TJ Slavoj Velké Pavlovice Podluží/Lanžhot 3:0
29.09.19   13:15 TJ Slavoj Rohatec Lednice/Velké Bílovice 3:7
29.09.19   13:15 TJ Baník Lužice TJ Slovan Bzenec 3:7
29.09.19   13:15 TJ Sokol Dambořice SK Krumvíř 1:4
29.09.19   13:15 TJ Sokol Hroznová Lhota TJ Kordárna Velká nad Veličkou 13:2
10. kolo 
05.10.19   12:45 SK Krumvíř Lednice/Velké Bílovice 0:1
05.10.19   12:45 TJ Slavoj Podivín TJ Slavoj Rohatec 15:0K
06.10.19   12:30 Podluží/Lanžhot TJ Baník Lužice 4:3
06.10.19   12:45 FC Lipov TJ Slavoj Velké Pavlovice 3:0K
06.10.19   12:45 TJ Sokol Dambořice FK Baník Ratíškovice 1:5
06.10.19   13:00 TJ Slovan Bzenec TJ Sokol Hroznová Lhota 6:3
06.10.19   14:00 TJ Kordárna Velká nad Veličkou Vlkoš/Vracov 0:6
11. kolo
12.10.19   12:45 FK Baník Ratíškovice SK Krumvíř 1:2
12.10.19   12:45 Vlkoš/Vracov TJ Slovan Bzenec 2:6
13.10.19   12:45 TJ Slavoj Rohatec TJ Kordárna Velká nad Veličkou 8:1
13.10.19   12:45 TJ Sokol Hroznová Lhota Podluží/Lanžhot 9:0
13.10.19   12:45 Lednice/Velké Bílovice TJ Slavoj Podivín 2:9
13.10.19   13:15 TJ Slavoj Velké Pavlovice TJ Sokol Dambořice 1:0
13.10.19   13:45 TJ Baník Lužice FC Lipov 5:4
12. kolo
19.10.19   12:15 SK Krumvíř TJ Slavoj Podivín 0:5
19.10.19   12:15 FK Baník Ratíškovice TJ Slavoj Velké Pavlovice 1:4
20.10.19   12:00 Podluží/Lanžhot Vlkoš/Vracov 2:5
20.10.19   12:15 FC Lipov TJ Sokol Hroznová Lhota 0:1
20.10.19   12:15 TJ Sokol Dambořice TJ Baník Lužice 1:4
20.10.19   13:00 TJ Slovan Bzenec TJ Slavoj Rohatec 3:0K
20.10.19   14:00 TJ Kordárna Velká nad Veličkou Lednice/Velké Bílovice 2:2
13. kolo
26.10.19   10:00 Vlkoš/Vracov FC Lipov 3:0
26.10.19   12:15 TJ Slavoj Podivín TJ Kordárna Velká nad Veličkou 3:0K
27.10.19   12:15 TJ Slavoj Rohatec Podluží/Lanžhot 1:2
27.10.19   12:15 TJ Sokol Hroznová Lhota TJ Sokol Dambořice 8:1
27.10.19   12:15 TJ Baník Lužice FK Baník Ratíškovice 3:3
27.10.19   12:15 Lednice/Velké Bílovice TJ Slovan Bzenec 0:6
27.10.19   13:15 TJ Slavoj Velké Pavlovice SK Krumvíř 5:0
1. kolo
02.11.19   11:45 FK Baník Ratíškovice TJ Sokol Hroznová Lhota 2:1
02.11.19   14:00 TJ Sokol Dambořice Vlkoš/Vracov 0:7
03.11.19   11:30 Podluží/Lanžhot Lednice/Velké Bílovice 3:0
03.11.19   11:45 FC Lipov TJ Slavoj Rohatec 5:0
03.11.19   13:00 TJ Slovan Bzenec TJ Slavoj Podivín 3:0
03.11.19   13:15 TJ Slavoj Velké Pavlovice TJ Baník Lužice 5:0
03.11.19   14:00 TJ Kordárna Velká nad Veličkou SK Krumvíř 3:0