DOROST

InformaceHráčiKomentářeUtkáníTabulka soutěžeZápasy soutěže

INFORMACE PRO HRÁČE 

Tréninky dorostu – jaro 2018

Každý týden – Úterý, Středa, Pátek – od 17:00 do 18:45 hod. 

Případná změna bude včas oznámena!            

Jahoda Jan

Pozice: útočník
Ročník: 1999
Dres č.: 14

Pánik Jiří

Pozice: útočník
Ročník: 1999
Dres č.: 12

Koluch Martin

Pozice: záložník
Ročník: 2000
Dres č.: 15

Růžička Matěj

Pozice: útočník
Ročník: 2002
Dres č.: 11

Okénka Adam

Pozice: záložník
Ročník: 2002
Dres č.: 16

Mikoška Aleš

Pozice: záložník
Ročník: 2002
Dres č.: 13

Ondříšek Denis

Pozice: záložník
Ročník: 2000
Dres č.: 9

Píštěk Jan

Pozice: útočník
Ročník: 1999
Dres č.:

Jurtík Michal

Pozice: záložník
Ročník: 2003
Dres č.:

Uhlíř Patrik

Pozice: záložník
Ročník: 2001
Dres č.: 8

Komínek Radek

Pozice: záložník
Ročník: 2001
Dres č.: 10

Rajmic Daniel

Pozice: obránce
Ročník: 2000
Dres č.: 7

Vajdík David

Pozice: obránce
Ročník: 2002
Dres č.: 16

Dobrovolný Ivo

Pozice: obránce
Ročník: 2002
Dres č.: 3

Vrána Ivo

Pozice: obránce
Ročník: 2001
Dres č.: 4

Řepa Lukáš

Pozice: obránce
Ročník: 1999
Dres č.: 2

Kužela Petr

Pozice: obránce
Ročník: 2000
Dres č.:

Chrena Richard

Pozice: obránce
Ročník: 2001
Dres č.: 5

Viktorýn Vojtěch

Pozice: obránce
Ročník: 2002
Dres č.: 6

Ondříšek Robin

Pozice: brankář
Ročník: 2003
Dres č.: 1

Janás Vojtěch

Pozice: brankář
Ročník: 2000
Dres č.: 19

SLOVAN BZENEC – TJ VELKÉ BÍLOVICE                    10:1   (4:0)

Střelci branek: Pánik 4, Kosíř 3, Žůrek, Růžička, Jurtík po 1  

Sestava: Hýl V.-Hartman V., Kužela P., Ondříšek R., Dobrovolný I.(60´Horák V.)-Kolluch M., Ondříšek D. ©, Komínek, Žůrek D. (65´Jurtík M.)-Pánik (75´Růžička M.), Kosíř M. (87´Lysoněk D.)

Náhradníci: Horák V., Lysoněk D., Růžička M., Jurtík M.

V prvním podzimním mistrovském utkání jsme na domácím hřišti přivítali posledního soupeře z jarní části minulého soutěžního ročníku a to TJ Velké Bílovice. Po porážce 4:1 jsme chtěli určitě v novém soutěžním ročníku předvést mnohem lepší výkon a odčinit porážku.

Od počátku utkání, které začalo s mírným zpožděním jsme velmi dobře kombinovali a soupeře jsme na vlastní polovinu prakticky nepouštěli. Bylo vidět, že naše mužstvo se teprve sehrává, což se projevovalo zejména v nepřesných přihrávkách a nekvalitním zakončení. Postupem času, jsme převzali zcela režii utkání a dobře jsme kombinovali a po většinu času soupeř běhal bez míče. Poté co jsme vstřelili v 17´min. první branku, když se po pěkném centru Kollůcha z pravé strany prosadil ve vápně Pánik, dařilo se nám nepouštět soupeře do nebezpečných protiútoků. Po vstřelené brance, jako by z našich hráčů spadla nervozita a začali lépe kombinovat, byli důrazní a méně ztráceli míče. Dařillo se nám soupeře přečíslovat a zejména z pravé strany jsme připravovali dobré příležitosti našim útočníkům. Ti se nejprve zastřelovali, ale postupně se začali prosazovat. Během jedné minuty (ve 25´a 26´minutě) se nám podařilo definitivně zlomit odpor soupeře, když se prosadil opět Pánik a dvěmi brankami završil hattrick. Do konce prvního poločasu se zastřeloval i druhý útočník Kosíř, když nejprve spálil dvě stoprocentní šance, aby poté v 38´min. se konečně prosadil z dorážky. Do konce poločasu jsme kontrolovali hru, ale nebyli jsme již přesní v zakončení.

Do druhého poločasu jsme vstoupili podobně jako jsme skončili v tom prvním a opět jsme soupeře k ničemu nepouštěli. Po šesti minutách se opět prosadil Pánik a přidal svou čtvrtou branku v utkání. Po něm se prosadil pěknou střelou z vápna k tyči Žůrek a bylo to již šest nula. Po této brance jsme začali střídat hráče. V 72´minutě jsme poprvé a naposledy pustili soupeře k naší brance, kdy jsme na polovině ztratili míč a soupeř po rychlém protiútoku vstřelil jedinou branku v utkání, když si obránci nedokázali převzít hráče soupeře. Po této brance jsme opět soupeře zatlačilo na jeho polovinu a dobře jsme kombinovali.  Obraz hry se s příchodem nových hráčů nezměnil, což bylo pozitivní zjištění a skóre opět narůstalo, opět se trefil Kosíř, po něm se po pěkné kombinaci střelou bez přípravy trefil Růžička a po něm opět Kosíř, který tak zkompletoval svůj hattrick. Závěrečnou branku vstřelil Jurtík, který završil skóre na konečných 10:1 pro nás. Nutno podotknout, že nejméně dalších sedm stoprocentních šancí naši hráči neproměnili (trefovali tyče, břevna a brankáře soupeře) mohlo být skóre ještě vyšší. Utkání jsme zaslouženě vyhráli, získali tři body do tabulky a dobrým výkonem jsme vstoupili do nové sezóny. Výsledek ovšem není nutné přeceňovat a je důležité se koncentrovat na další zápasy soutěže, která bude ještě dlouhá.

Ing. Pavel Andrýsek – trenér

kolo datum a čas domácí hosté výsledek zápis
2.
11.08.18 12:15 TJ Slovan Bzenec TJ Velké Bílovice 10 : 1
zápis 
3.
19.08.18 14:45 TJ Sokol Dambořice TJ Slovan Bzenec 5 : 3
zápis 
4.
26.08.18 13:30 TJ Slovan Bzenec SK Dolní Bojanovice 5 : 2
zápis 
5.
02.09.18 14:00 Dubňany/Svatobořice TJ Slovan Bzenec 2 : 2
zápis 
6.
09.09.18 13:30 TJ Slovan Bzenec FK Mutěnice 2 : 9
zápis 
7.
15.09.18 13:45 FK Baník Ratíškovice TJ Slovan Bzenec 6 : 3
zápis 
8.
23.09.18 13:30 TJ Slovan Bzenec TJ Sokol Hroznová Lhota 3 : 1
zápis
9.
30.09.18 12:45 Podluží/Lanžhot TJ Slovan Bzenec 3 : 2
zápis 
10.
07.10.18 13:30 TJ Slovan Bzenec TJ Baník Lužice 2 : 5
zápis
11.
13.10.18 12:45 SK Krumvíř TJ Slovan Bzenec 0 : 3
zápis 
12.
20.10.18 12:15 TJ Slavoj Podivín
TJ Slovan Bzenec 0 : 3
zápis 
13.
28.10.18 13:30 TJ Slovan Bzenec TJ Kordárna Velká n.Vel.
7 : 1
zápis 
1.
03.11.18 11:45 TJ Slavoj Rohatec TJ Slovan Bzenec 3 : 2 zápis 
15. 24.03.19 12:45 TJ Velké Bílovice TJ Slovan Bzenec 0 : 1 zápis 
16. 31.03.19 13:30 TJ Slovan Bzenec TJ Sokol Dambořice 3 : 3 zápis
17. 06.04.19 15:30 SK Dolní Bojanovice TJ Slovan Bzenec 3 : 5 zápis
18. 14.04.19 13:30 TJ Slovan Bzenec Dubňany/Svatobořice 3 : 4 zápis
19. 21.04.19 16:00 FK Mutěnice TJ Slovan Bzenec 8 : 0 zápis 
20. 28.04.19 13:30 TJ Slovan Bzenec FK Baník Ratíškovice 4 : 2 zápis 
14. 01.05.19 13:30 TJ Slovan Bzenec TJ Slavoj Rohatec 4 : 2 zápis
21. 05.05.19 14:45 TJ Sokol Hr. Lhota TJ Slovan Bzenec 1 : 7 zápis 
22. 12.05.19 13:30 TJ Slovan Bzenec Podluží/Lanžhot 5 : 1 zápis 
23. 19.05.19 14:45 TJ Baník Lužice TJ Slovan Bzenec 2 : 3 zápis
24. 26.05.19 13:30 TJ Slovan Bzenec SK Krumvíř 5 : 2 zápis
25. 02.06.19 13:30 TJ Slovan Bzenec TJ Slavoj Podivín 3 : 0 zápis 
26. 08.06.19 14:00 TJ Kordárna Velká n. V. TJ Slovan Bzenec 0 : 4 zápis
 

Tabulka celková

Rk. Družstvo Záp. + 0 Skóre Body
1 Dubňany/Svatobořice-Mistřín 26 24 2 0 128:27 74
2 FK Mutěnice 26 21 0 5 162:39 63
3 TJ Slovan Bzenec 26 16 2 8 94:66 50
4 TJ Slavoj Podivín 26 14 2 10 71:57 44
5 TJ Slavoj Rohatec 26 13 1 12 61:76 40
6 SK Krumvíř 26 12 2 12 58:49 38
7 TJ Sokol Dambořice 26 11 3 12 76:79 36
8 TJ Baník Lužice 26 10 1 15 82:93 31
9 Podluží/Lanžhot 26 9 4 13 66:83 31
10 TJ Velké Bílovice 26 9 3 14 65:80 30
11 TJ Kordárna Velká nad Veličkou 26 9 1 16 40:102 28
12 TJ Sokol Hroznová Lhota 26 8 1 17 36:95 25
13 FK Baník Ratíškovice 26 7 2 17 48:74 23
14 SK Dolní Bojanovice 26 6 2 18 51:118 20

Tabulka doma

Rk. Družstvo Záp. + 0 Skóre Body
1 Dubňany/Svatobořice-Mistřín 13 11 2 0 59:12 35
2 FK Mutěnice 13 11 0 2 92:17 33
3 TJ Slovan Bzenec 13 9 1 3 56:33 28
4 SK Krumvíř 13 7 1 5 29:20 22
5 TJ Slavoj Rohatec 13 7 0 6 27:39 21
6 Podluží/Lanžhot 13 6 2 5 35:36 20
7 TJ Sokol Dambořice 13 6 1 6 46:42 19
8 TJ Slavoj Podivín 13 6 1 6 30:28 19
9 TJ Baník Lužice 13 6 0 7 48:43 18
10 TJ Sokol Hroznová Lhota 13 6 0 7 27:47 18
11 TJ Kordárna Velká nad Veličkou 13 5 1 7 25:39 16
12 FK Baník Ratíškovice 13 4 2 7 23:34 14
13 TJ Velké Bílovice 13 4 1 8 32:35 13
14 SK Dolní Bojanovice 13 3 1 9 27:57 10

Tabulka venku

Rk. Družstvo Záp. + 0 Skóre Body
1 Dubňany/Svatobořice-Mistřín 13 13 0 0 69:15 39
2 FK Mutěnice 13 10 0 3 70:22 30
3 TJ Slavoj Podivín 13 8 1 4 41:29 25
4 TJ Slovan Bzenec 13 7 1 5 38:33 22
5 TJ Slavoj Rohatec 13 6 1 6 34:37 19
6 TJ Sokol Dambořice 13 5 2 6 30:37 17
7 TJ Velké Bílovice 13 5 2 6 33:45 17
8 SK Krumvíř 13 5 1 7 29:29 16
9 TJ Baník Lužice 13 4 1 8 34:50 13
10 TJ Kordárna Velká nad Veličkou 13 4 0 9 15:63 12
11 Podluží/Lanžhot 13 3 2 8 31:47 11
12 SK Dolní Bojanovice 13 3 1 9 24:61 10
13 FK Baník Ratíškovice 13 3 0 10 25:40 9
14 TJ Sokol Hroznová Lhota 13 2 1 10 9:48 7
2. kolo
datum a čas domácí hosté výsledek
11.08.18 12:15 TJ Slovan Bzenec TJ Velké Bílovice 10 : 1
11.08.18 14:00 TJ Kordárna Velká nad Veličkou TJ Slavoj Rohatec 1 : 0
11.08.18 14:15 SK Krumvíř TJ Sokol Dambořice 1 : 2
11.08.18 14:45 TJ Slavoj Podivín FK Baník Ratíškovice 3 : 0
12.08.18 14:15 TJ Sokol Hroznová Lhota FK Mutěnice 0 : 12
12.08.18 14:15 Podluží/Lanžhot Dubňany/Svatobořice 2 : 3
29.08.18 16:30 TJ Baník Lužice SK Dolní Bojanovice 1 : 2
3. kolo
datum a čas domácí hosté skóre
18.08.18 14:00 Dubňany/Svatobořice TJ Baník Lužice 1 : 1
18.08.18 14:15 FK Baník Ratíškovice TJ Sokol Hroznová Lhota 1 : 1
18.08.18 16:30 SK Dolní Bojanovice SK Krumvíř 1 : 2
18.08.18 17:00 FK Mutěnice Podluží/Lanžhot 16 : 1
19.08.18 14:15 TJ Velké Bílovice TJ Kordárna Velká nad Veličkou 2 : 4
19.08.18 14:45 TJ Slavoj Rohatec TJ Slavoj Podivín 2 : 3
19.08.18 14:45 TJ Sokol Dambořice TJ Slovan Bzenec 5 : 3
4. kolo
datum a čas domácí hosté skóre
24.08.18 17:00 SK Krumvíř Dubňany/Svatobořice 3 : 5
25.08.18 14:00 TJ Kordárna Velká nad Veličkou TJ Sokol Dambořice 1 : 3
25.08.18 14:45 TJ Slavoj Rohatec TJ Velké Bílovice 1 : 3
26.08.18 13:30 TJ Slovan Bzenec SK Dolní Bojanovice 5 : 2
26.08.18 14:00 TJ Baník Lužice FK Mutěnice 1 : 9
26.08.18 14:15 Podluží/Lanžhot FK Baník Ratíškovice 4 : 2
26.08.18 14:45 TJ Slavoj Podivín TJ Sokol Hroznová Lhota 2 : 0
5. kolo
datum a čas domácí hosté skóre
01.09.18 10:30 FK Mutěnice SK Krumvíř 2 : 1
01.09.18 14:15 FK Baník Ratíškovice TJ Baník Lužice 3 : 1
01.09.18 16:30 SK Dolní Bojanovice TJ Kordárna Velká nad Veličkou 2 : 1
02.09.18 14:00 Dubňany/Svatobořice TJ Slovan Bzenec 2 : 2
02.09.18 14:15 TJ Sokol Hroznová Lhota Podluží/Lanžhot 1 : 3
02.09.18 14:15 TJ Velké Bílovice TJ Slavoj Podivín 1 : 2
02.09.18 14:45 TJ Sokol Dambořice TJ Slavoj Rohatec 4 : 1
6. kolo
datum a čas domácí hosté skóre
08.09.18 13:15 TJ Velké Bílovice TJ Sokol Dambořice 0 : 5
08.09.18 14:00 TJ Kordárna Velká nad Veličkou Dubňany/Svatobořice 0 : 7
08.09.18 14:15 TJ Slavoj Podivín Podluží/Lanžhot 3 : 2
08.09.18 14:15 SK Krumvíř FK Baník Ratíškovice 3 : 0
09.09.18 13:30 TJ Slovan Bzenec FK Mutěnice 2 : 9
09.09.18 14:00 TJ Baník Lužice TJ Sokol Hroznová Lhota 8 : 1
09.09.18 14:15 TJ Slavoj Rohatec SK Dolní Bojanovice 1 : 9
7. kolo
datum a čas domácí hosté skóre
15.09.18 13:45 FK Baník Ratíškovice TJ Slovan Bzenec 6 : 3
15.09.18 16:00 SK Dolní Bojanovice TJ Velké Bílovice 3 : 3
16.09.18 13:30 Dubňany/Svatobořice TJ Slavoj Rohatec 6 : 0
16.09.18 13:45 TJ Sokol Dambořice TJ Slavoj Podivín 4 : 6
16.09.18 13:45 Podluží/Lanžhot TJ Baník Lužice 2 : 3
16.09.18 13:45 TJ Sokol Hroznová Lhota SK Krumvíř 1 : 3
16.09.18 16:00 FK Mutěnice TJ Kordárna Velká nad Veličkou 8 : 1
8. kolo
datum a čas domácí hosté skóre
22.09.18 13:15 TJ Slavoj Podivín TJ Baník Lužice 5 : 3
22.09.18 13:15 SK Krumvíř Podluží/Lanžhot 5 : 0
22.09.18 14:00 TJ Kordárna Velká nad Veličkou FK Baník Ratíškovice 0 : 4
23.09.18 13:15 TJ Velké Bílovice Dubňany/Svatobořice 0 : 3
23.09.18 13:15 TJ Slavoj Rohatec FK Mutěnice 0 : 10
23.09.18 13:15 TJ Sokol Dambořice SK Dolní Bojanovice 14 : 0
23.09.18 13:30 TJ Slovan Bzenec TJ Sokol Hroznová Lhota 3 : 1
9. kolo
datum a čas domácí hosté skóre
29.09.18 12:45 SK Dolní Bojanovice TJ Slavoj Podivín 1 : 8
29.09.18 12:45 FK Baník Ratíškovice TJ Slavoj Rohatec 0 : 0
12.10.18 18:00 FK Mutěnice TJ Velké Bílovice 9 : 0
30.09.18 12:30 Dubňany/Svatobořice TJ Sokol Dambořice 5 : 1
30.09.18 12:45 TJ Sokol Hroznová Lhota TJ Kordárna Velká nad Veličkou 1 : 3
30.09.18 12:45 Podluží/Lanžhot TJ Slovan Bzenec 3 : 2
30.09.18 12:45 TJ Baník Lužice SK Krumvíř 1 : 3
10. kolo
datum a čas domácí hosté skóre
06.10.18 12:45 TJ Slavoj Podivín SK Krumvíř 2 : 1
06.10.18 12:45 SK Dolní Bojanovice Dubňany/Svatobořice 0 : 11
06.10.18 14:00 TJ Kordárna Velká nad Veličkou Podluží/Lanžhot 3 : 3
07.10.18 12:45 TJ Velké Bílovice FK Baník Ratíškovice 4 : 2
07.10.18 12:45 TJ Slavoj Rohatec TJ Sokol Hroznová Lhota 4 : 0
07.10.18 12:45 TJ Sokol Dambořice FK Mutěnice 1 : 4
07.10.18 13:30 TJ Slovan Bzenec TJ Baník Lužice 2 : 5
11. kolo
datum a čas domácí hosté skóre
13.10.18 12:45 SK Krumvíř TJ Slovan Bzenec 0 : 3
13.10.18 12:45 FK Baník Ratíškovice TJ Sokol Dambořice 2 : 3
14.10.18 12:30 Dubňany/Svatobořice TJ Slavoj Podivín 4 : 2
14.10.18 12:45 TJ Sokol Hroznová Lhota TJ Velké Bílovice 4 : 0
14.10.18 12:45 Podluží/Lanžhot TJ Slavoj Rohatec 3 : 1
14.10.18 12:45 TJ Baník Lužice TJ Kordárna Velká nad Veličkou 12 : 0
02.11.18 18:00 FK Mutěnice SK Dolní Bojanovice 8 : 1
12. kolo
datum a čas domácí hosté skóre
20.10.18 12:15 TJ Slavoj Podivín TJ Slovan Bzenec 0 : 3
20.10.18 12:30 SK Dolní Bojanovice FK Baník Ratíškovice 3 : 6
20.10.18 12:30 TJ Kordárna Velká nad Veličkou SK Krumvíř 3 : 2
21.10.18 12:15 TJ Velké Bílovice Podluží/Lanžhot 0 : 0
21.10.18 12:15 TJ Slavoj Rohatec TJ Baník Lužice 2 : 3
20.10.18 12:00 Dubňany/Svatobořice FK Mutěnice 3 : 0
21.10.18 12:15 TJ Sokol Dambořice TJ Sokol Hroznová Lhota 5 : 0
11. kolo
datum a čas domácí hosté skóre
27.10.18 11:45 SK Krumvíř TJ Slavoj Rohatec 2 : 3
27.10.18 11:45 FK Baník Ratíškovice Dubňany/Svatobořice 0 : 5
28.10.18 13:30 TJ Slovan Bzenec TJ Kordárna Velká nad Veličkou 7 : 1
28.10.18 11:45 TJ Sokol Hroznová Lhota SK Dolní Bojanovice 4 : 2
28.10.18 11:45 Podluží/Lanžhot TJ Sokol Dambořice 0 : 5
28.10.18 11:45 TJ Baník Lužice TJ Velké Bílovice 3 : 2
28.10.18 14:00 FK Mutěnice TJ Slavoj Podivín 1 : 3
1. kolo
datum a čas domácí hosté skóre
03.11.18 11:30 Dubňany/Svatobořice TJ Sokol Hroznová Lhota 6 : 0
03.11.18 11:45 TJ Slavoj Rohatec TJ Slovan Bzenec 3 : 2
03.11.18 14:00 TJ Kordárna Velká nad Veličkou TJ Slavoj Podivín 1 : 3
03.11.18 14:00 SK Dolní Bojanovice Podluží/Lanžhot 1 : 7
03.11.18 14:00 TJ Sokol Dambořice TJ Baník Lužice 1 : 5
04.11.18 11:45 TJ Velké Bílovice SK Krumvíř 6 : 0
04.11.18 14:00 FK Mutěnice FK Baník Ratíškovice 7 : 2
15. kolo 
datum a čas domácí hosté skóre
23.03.19 12:45 FK Baník Ratíškovice TJ Slavoj Podivín 1:2
23.03.19 15:00 SK Dolní Bojanovice TJ Baník Lužice 6:3
24.03.19 12:30 Dubňany/Svatobořice-Mistřín Podluží/Lanžhot 2:0
24.03.19 12:45 TJ Sokol Dambořice SK Krumvíř 2:2
24.03.19 12:45 TJ Slavoj Rohatec TJ Kordárna Velká nad Veličkou 5:0
24.03.19 12:45 TJ Velké Bílovice TJ Slovan Bzenec 0:1
24.03.19 15:00 FK Mutěnice TJ Sokol Hroznová Lhota 7:0
16. kolo 
datum a čas domácí hosté skóre
30.03.19 12:45 TJ Slavoj Podivín TJ Slavoj Rohatec 1:4
30.03.19 12:45 SK Krumvíř SK Dolní Bojanovice 1:0
31.03.19 12:45 TJ Sokol Hroznová Lhota FK Baník Ratíškovice 1:0
31.03.19 12:45 TJ Baník Lužice Dubňany/Svatobořice-Mistřín 2:7
31.03.19 12:45 Podluží/Lanžhot FK Mutěnice 3:1
31.03.19 13:30 TJ Slovan Bzenec TJ Sokol Dambořice 3:3
31.03.19 14:00 TJ Kordárna Velká nad Veličkou TJ Velké Bílovice 3:0
17. kolo 
datum a čas domácí hosté skóre
06.04.19 13:15 FK Baník Ratíškovice Podluží/Lanžhot 1:7
06.04.19 15:30 SK Dolní Bojanovice TJ Slovan Bzenec 3:5
07.04.19 13:00 Dubňany/Svatobořice-Mistřín SK Krumvíř 4:3
07.04.19 13:15 TJ Sokol Hroznová Lhota TJ Slavoj Podivín 3:2
07.04.19 13:15 TJ Sokol Dambořice TJ Kordárna Velká nad Veličkou 3:0 k
07.04.19 13:15 TJ Velké Bílovice TJ Slavoj Rohatec 3:5
07.04.19 15:30 FK Mutěnice TJ Baník Lužice 8:1
18. kolo 
datum a čas domácí hosté skóre
13.04.19 13:15 TJ Slavoj Podivín TJ Velké Bílovice 0:1
13.04.19 13:15 SK Krumvíř FK Mutěnice 2:1
14.04.19 13:15 TJ Baník Lužice FK Baník Ratíškovice 5:2
14.04.19 13:15 Podluží/Lanžhot TJ Sokol Hroznová Lhota 3:1
14.04.19 13:15 TJ Slavoj Rohatec TJ Sokol Dambořice 1:0
14.04.19 13:30 TJ Slovan Bzenec Dubňany/Svatobořice-Mistřín 3:4
14.04.19 14:00 TJ Kordárna Velká nad Veličkou SK Dolní Bojanovice 3:4
19. kolo 
datum a čas domácí hosté skóre
20.04.19 13:45 SK Dolní Bojanovice TJ Slavoj Rohatec 0:4
20.04.19 13:45 FK Baník Ratíškovice SK Krumvíř 0:4
21.04.19 13:30 Dubňany/Svatobořice-Mistřín TJ Kordárna Velká nad Veličkou 9:0
21.04.19 13:45 TJ Sokol Hroznová Lhota TJ Baník Lužice 5:3
21.04.19 13:45 TJ Sokol Dambořice TJ Velké Bílovice 1:8
21.04.19 13:45 Podluží/Lanžhot TJ Slavoj Podivín 4:4
21.04.19 16:00 FK Mutěnice TJ Slovan Bzenec 8:0
20. kolo 
datum a čas domácí hosté skóre
27.04.19 13:45 TJ Slavoj Podivín TJ Sokol Dambořice 5:5
27.04.19 13:45 SK Krumvíř TJ Sokol Hroznová Lhota 3:0
28.04.19 13:30 TJ Slovan Bzenec FK Baník Ratíškovice 4:2
28.04.19 13:45 TJ Baník Lužice Podluží/Lanžhot 3:2
28.04.19 13:45 TJ Slavoj Rohatec Dubňany/Svatobořice-Mistřín 0:4
28.04.19 13:45 TJ Velké Bílovice SK Dolní Bojanovice 5:1
28.04.19 14:00 TJ Kordárna Velká nad Veličkou FK Mutěnice 3:8
21. kolo 
datum a čas domácí hosté skóre
04.05.19 14:15 FK Baník Ratíškovice TJ Kordárna Velká nad Veličkou 4:0
04.05.19 17:00 SK Dolní Bojanovice TJ Sokol Dambořice 3:0 k
10.05.19 17:30 Dubňany/Svatobořice-Mistřín TJ Velké Bílovice 8:2
05.05.19 14:45 TJ Sokol Hroznová Lhota TJ Slovan Bzenec 1:7
05.05.19 14:45 Podluží/Lanžhot SK Krumvíř 0:5
05.05.19 14:45 TJ Baník Lužice TJ Slavoj Podivín 2:5
05.05.19 17:00 FK Mutěnice TJ Slavoj Rohatec 7:2
22. kolo 
datum a čas domácí hosté skóre
11.05.19 14:00 TJ Kordárna Velká nad Veličkou TJ Sokol Hroznová Lhota 3:0
11.05.19 14:45 TJ Slavoj Podivín SK Dolní Bojanovice 6:0
11.05.19 14:45 SK Krumvíř TJ Baník Lužice 4:0
12.05.19 13:30 TJ Slovan Bzenec Podluží/Lanžhot 5:1
12.05.19 14:15 TJ Sokol Dambořice Dubňany/Svatobořice-Mistřín 1:8
12.05.19 14:45 TJ Slavoj Rohatec FK Baník Ratíškovice 2:1
12.05.19 14:45 TJ Velké Bílovice FK Mutěnice 3:5
23. kolo 
datum a čas domácí hosté skóre
18.05.19 14:15 FK Baník Ratíškovice TJ Velké Bílovice 1:5
18.05.19 14:45 SK Krumvíř TJ Slavoj Podivín 2:1
18.05.19 16:00 Podluží/Lanžhot TJ Kordárna Velká nad Veličkou 9:1
19.05.19 14:30 Dubňany/Svatobořice-Mistřín SK Dolní Bojanovice 7:0
19.05.19 14:45 TJ Sokol Hroznová Lhota TJ Slavoj Rohatec 2:6
19.05.19 14:45 TJ Baník Lužice TJ Slovan Bzenec 2:3
19.05.19 17:00 FK Mutěnice TJ Sokol Dambořice 9:1
24. kolo 
datum a čas domácí hosté skóre
25.05.19 14:45 TJ Slavoj Podivín Dubňany/Svatobořice-Mistřín 1:3
25.05.19 17:00 SK Dolní Bojanovice FK Mutěnice 2:4
26.05.19 13:30 TJ Slovan Bzenec SK Krumvíř 5:2
26.05.19 14:00 TJ Kordárna Velká nad Veličkou TJ Baník Lužice 4:1
26.05.19 14:15 TJ Sokol Dambořice FK Baník Ratíškovice 2:3
26.05.19 14:45 TJ Slavoj Rohatec Podluží/Lanžhot 4:3
26.05.19 14:45 TJ Velké Bílovice TJ Sokol Hroznová Lhota 1:2
25. kolo 
datum a čas domácí hosté skóre
01.06.19 14:15 FK Baník Ratíškovice SK Dolní Bojanovice 4:1
01.06.19 14:45 SK Krumvíř TJ Kordárna Velká nad Veličkou 1:3
02.06.19 13:30 TJ Slovan Bzenec TJ Slavoj Podivín 3:0
02.06.19 14:45 TJ Baník Lužice TJ Slavoj Rohatec 4:6
02.06.19 14:45 TJ Sokol Hroznová Lhota TJ Sokol Dambořice 3:1
02.06.19 14:45 Podluží/Lanžhot TJ Velké Bílovice 0:6
02.06.19 17:00 FK Mutěnice Dubňany/Svatobořice-Mistřín 2:4
26. kolo 
datum a čas domácí hosté skóre
08.06.19 14:00 TJ Kordárna Velká nad Veličkou TJ Slovan Bzenec 0:4
08.06.19 14:45 TJ Slavoj Podivín FK Mutěnice 2:5
08.06.19 17:00 SK Dolní Bojanovice TJ Sokol Hroznová Lhota 2:3
09.06.19 14:15 TJ Sokol Dambořice Podluží/Lanžhot 3:2
09.06.19 14:30 Dubňany/Svatobořice-Mistřín FK Baník Ratíškovice 2:1
09.06.19 14:45 TJ Slavoj Rohatec SK Krumvíř 2:1
09.06.19 14:45 TJ Velké Bílovice TJ Baník Lužice 7:5
14. kolo 
datum a čas domácí hosté skóre
01.05.19 13:30 TJ Slovan Bzenec TJ Slavoj Rohatec 4:2
15.06.19 10:00 SK Krumvíř TJ Velké Bílovice 2:2
15.06.19 14:15 FK Baník Ratíškovice FK Mutěnice 0:2
15.06.19 14:45 TJ Slavoj Podivín TJ Kordárna Velká nad Veličkou 0:1
16.06.19 14:45 TJ Baník Lužice TJ Sokol Dambořice 4:1
16.06.19 14:45 Podluží/Lanžhot SK Dolní Bojanovice 2:2
16.06.19 14:45 TJ Sokol Hroznová Lhota Dubňany/Svatobořice-Mistřín –:–