DOROST

InformaceHráčiKomentářeUtkáníTabulka soutěžeZápasy soutěže

INFORMACE PRO HRÁČE a RODIČE

Členské příspěvky na rok 2020!!!

Z rozhodnutí vedení klubu jsou členské příspěvky na rok 2020 stanoveny na 1.000,-Kč. Informace pro rodiče, v případě, že máte v klubu 2 děti, za druhé platíte členský příspěvek v poloviční výši 500,-Kč. Platbu příspěvku je nutné uskutečnit do konce roku 2019!!! 

Členský příspěvek na rok 2020 je možné po dohodě s trenérem nebo vedoucím zaslat na bankovní účet klubu: číslo účtu: 19-1444457399/0800 ; variabilní symbol: datum narození; do zprávy pro příjemce: Jméno a příjmení hráče a mužstvo ve kterém hraje. Platba musí být uskutečněna do 31.12.2019!


ZIMNÍ PŘÍPRAVA Dorost – rok 2020

Zahájení 6.ledna 2020! 

Tréninky leden, únor, březen (každý týden) do 15.března 2020:

-Pondělí – od 17:30 do 19:00 hod.  – stadion TJ Slovan Bzenec  

– Středa  – od 19:00 do 20:30 hod. – ZŠ Bzenec (tělocvična)

– Čtvrtek – od 17:30 do 19:00 hod. – umělá tráva Strážnice (sraz ve Bzenci v kabině 17:00 hod. a odjezd auty na UMT do Strážnice v 17:15 hod.)

Pro venkovní tréninky si hráči budou nosit venkovní oblečení (ideálně termoprádlo, tepláková případně šusťáková souprava, šusťáková bunda, čepice, nákrčník, rukavice atd.) a obuv (tenisky, kopačky-lisovky nebo tarfy)!!

Pro trénink v tělocvičně si hráči budou nosit triko s krátkým rukávem a kraťasy a sálovou obuv (tenisky s bílou podrážkou)!!  

V PŘÍPADĚ NEPŘÍZNIVÉHO POČASÍ BUDOU VENKOVNÍ TRÉNINKY VČAS UPŘESNĚNY VČETNĚ NÁHRADNÍHO PROGRAMU!   

Tréninky dorostu – jaro 2020 (od 17.března 2020)

Každý týden (hřiště v zámeckém parku) – Úterý, Středa, Pátek – od 17:15 do 18:45 hod. 

Případná změna bude včas oznámena!            

Ing. Pavel Andrýsek -trenér

tel.+420731188316 

ZPĚVÁČEK Jiří

Pozice: brankář
Ročník: 2001
Dres č.: 1

CHRENA Richard

Pozice: obránce
Ročník: 2001
Dres č.: 5
Asistent kapitána

MOUČKA Dominik

Pozice: obránce
Ročník: 2001
Dres č.: 12

KOMÍNEK Radek

Pozice: záložník
Ročník: 2001
Dres č.: 11
KAPITÁN 

OKÉNKA Adam

Pozice: záložník
Ročník: 2002
Dres č.: 7

ONDŘÍŠEK Robin

Pozice: obránce
Ročník: 2003
Dres č.: 6

HARTMAN Vojtěch

Pozice: záložník
Ročník: 2002
Dres č.: 3

VAJDÍK David

Pozice: obránce
Ročník: 2002
Dres č.: 4

ŽŮREK David

Pozice: záložník
Ročník: 2002
Dres č.: 8

KOSÍŘ Michal

Pozice: útočník
Ročník: 2002
Dres č.: 15

RŮŽIČKA Matěj

Pozice: záložník
Ročník: 2002
Dres č.: 17

HORÁK Vítek

Pozice: obránce
Ročník: 2003
Dres č.: 2

STOČEK Jiří

Pozice: záložník
Ročník: 2003
Dres č.: 11

MARČÍK Lukáš

Pozice: útočník
Ročník: 2003
Dres č.: 16

JURTÍK Michal

Pozice: záložník
Ročník: 2003
Dres č.: 13

PÍŠTĚK David

Pozice: záložník
Ročník: 2003
Dres č.: 14

SKŘIVÁNEK David

Pozice: záložník
Ročník: 2004
Dres č.: 18

STOKLÁSEK David

Pozice: obránce
Ročník: 2004
Dres č.: 9

PLEVÁK Vojtěch

Pozice: záložník
Ročník: 2004
Dres č.: 19

HAVRDA Dominik

Pozice: obránce/ brankář
Ročník: 2004
Dres č.: 20

ZAPLETAL David

Pozice: obránce
Ročník: 2004
Dres č.: 21
kolo datum a čas domácí hosté výsledek zápis
2. 11.08.19   14:00 TJ Kordárna Velká nad Veličkou TJ Slovan Bzenec 1:5 zápis
3. 16.08.19   17:30 TJ Slovan Bzenec SK Krumvíř 5:1 zápis
4. 25.08.19   13:00 TJ Slovan Bzenec Podluží/Lanžhot 4:0 zápis
5. 01.09.19   14:15 FC Lipov TJ Slovan Bzenec 2:2 zápis
6. 27.09.19   16:30 TJ Slovan Bzenec TJ Sokol Dambořice 10:0 zápis
7. 14.09.19   13:45 FK Baník Ratíškovice TJ Slovan Bzenec 2:2 zápis
8. 22.09.19   13:00 TJ Slovan Bzenec TJ Slavoj Velké Pavlovice 7:2 zápis
9. 29.09.19   13:15 TJ Baník Lužice TJ Slovan Bzenec 3:7 zápis
10. 06.10.19   13:00 TJ Slovan Bzenec TJ Sokol Hroznová Lhota 6:3 zápis
11. 12.10.19   12:45 Vlkoš/Vracov TJ Slovan Bzenec 2:6 zápis
12. 20.10.19   13:00 TJ Slovan Bzenec TJ Slavoj Rohatec 3:0 K zápis
13. 27.10.19   12:15 Lednice/Velké Bílovice TJ Slovan Bzenec 0:6 zápis
1. 03.11.19   13:00 TJ Slovan Bzenec TJ Slavoj Podivín 3:0 zápis
 

Tabulka celková

Rk. Družstvo Záp. + 0 Skóre Body
1 TJ Slovan Bzenec 13 11 2 0 67:17 35
2 TJ Slavoj Velké Pavlovice 13 11 0 2 68:19 33
3 Vlkoš/Vracov 13 10 0 3 51:21 30
4 TJ Slavoj Podivín 13 9 0 4 74:25 27
5 FC Lipov 13 8 2 3 45:23 26
6 FK Baník Ratíškovice 13 7 2 4 48:26 23
7 TJ Sokol Hroznová Lhota 13 6 1 6 53:28 19
8 TJ Baník Lužice 13 5 1 7 43:53 16
9 Podluží/Lanžhot 13 4 2 7 31:50 14
10 TJ Sokol Dambořice 13 4 0 9 25:59 12
11 SK Krumvíř 13 3 2 8 29:38 11
12 Lednice/Velké Bílovice 13 3 1 9 27:60 10
13 TJ Slavoj Rohatec 13 2 0 11 27:92 6
14 TJ Kordárna Velká nad Veličkou 13 1 1 11 11:88 4

Příští utkání jarní části, sezóny 2019/2020 sehraje dorost Bzence s Kordárnou Velká nad Veličkou dne 21.3.2020 na hřišti ve Bzenci! Případná změna termínu a místa bude včas upřesněna!

Tabulka doma

Rk. Družstvo Záp. + 0 Skóre Body
1 TJ Slavoj Velké Pavlovice 7 7 0 0 42:4 21
2 TJ Slovan Bzenec 7 7 0 0 38:6 21
3 FC Lipov 7 5 1 1 27:9 16
4 TJ Slavoj Podivín 6 5 0 1 46:9 15
5 TJ Sokol Hroznová Lhota 6 4 0 2 33:9 12
6 Vlkoš/Vracov 6 4 0 2 22:12 12
7 Podluží/Lanžhot 7 3 2 2 28:15 11
8 FK Baník Ratíškovice 7 3 1 3 22:13 10
9 TJ Sokol Dambořice 7 3 0 4 17:23 9
10 TJ Baník Lužice 6 2 1 3 20:28 7
11 SK Krumvíř 6 1 1 4 19:16 4
12 TJ Kordárna Velká nad Veličkou 7 1 1 5 7:27 4
13 TJ Slavoj Rohatec 6 1 0 5 18:34 3
14 Lednice/Velké Bílovice 6 1 0 5 15:40 3

Tabulka venku

Rk. Družstvo Záp. + 0 Skóre Body
1 Vlkoš/Vracov 7 6 0 1 29:9 18
2 TJ Slovan Bzenec 6 4 2 0 29:11 14
3 FK Baník Ratíškovice 6 4 1 1 26:13 13
4 TJ Slavoj Podivín 7 4 0 3 28:16 12
5 TJ Slavoj Velké Pavlovice 6 4 0 2 26:15 12
6 FC Lipov 6 3 1 2 18:14 10
7 TJ Baník Lužice 7 3 0 4 23:25 9
8 TJ Sokol Hroznová Lhota 7 2 1 4 20:19 7
9 Lednice/Velké Bílovice 7 2 1 4 12:20 7
10 SK Krumvíř 7 2 1 4 10:22 7
11 TJ Sokol Dambořice 6 1 0 5 8:36 3
12 Podluží/Lanžhot 6 1 0 5 3:35 3
13 TJ Slavoj Rohatec 7 1 0 6 9:58 3
14 TJ Kordárna Velká nad Veličkou 6 0 0 6 4:61 0

 

 
2. kolo
10.08.19   14:45 SK Krumvíř TJ Baník Lužice 2:6
10.08.19   14:45 TJ Slavoj Podivín Podluží/Lanžhot 16:0
10.08.19   17:00 Vlkoš/Vracov FK Baník Ratíškovice 7:1
11.08.19   14:00 TJ Kordárna Velká nad Veličkou TJ Slovan Bzenec 1:5
11.08.19   14:45 TJ Slavoj Rohatec TJ Sokol Dambořice 2:5
11.08.19   14:45 TJ Sokol Hroznová Lhota TJ Slavoj Velké Pavlovice 1:4
11.08.19   14:45 Lednice/Velké Bílovice FC Lipov 3:7
3. kolo
16.08.19   17:30 TJ Slovan Bzenec SK Krumvíř 5:1
17.08.19   10:30 FK Baník Ratíškovice TJ Slavoj Rohatec 11:1
18.08.19   14:15 TJ Sokol Dambořice Lednice/Velké Bílovice 7:1
18.08.19   14:30 Podluží/Lanžhot TJ Kordárna Velká nad Veličkou 15:0
18.08.19   14:45 FC Lipov TJ Slavoj Podivín 4:2
18.08.19   14:45 TJ Baník Lužice TJ Sokol Hroznová Lhota 3:0K
30.08.19   17:30 TJ Slavoj Velké Pavlovice Vlkoš/Vracov 6:1
4. kolo
24.08.19   10:00 SK Krumvíř TJ Sokol Hroznová Lhota 3:3
24.08.19   14:45 TJ Slavoj Rohatec TJ Slavoj Velké Pavlovice 2:9
24.08.19   14:45 Vlkoš/Vracov TJ Baník Lužice 3:0
25.08.19   13:00 TJ Slovan Bzenec Podluží/Lanžhot 4:0
29.08.19   17:00 TJ Kordárna Velká nad Veličkou FC Lipov 1:4
25.08.19   14:45 TJ Slavoj Podivín TJ Sokol Dambořice 8:0
25.08.19   14:45 Lednice/Velké Bílovice FK Baník Ratíškovice 1:7
5. kolo
31.08.19   14:15 FK Baník Ratíškovice TJ Slavoj Podivín 4:1
01.09.19   13:15 TJ Slavoj Velké Pavlovice Lednice/Velké Bílovice 4:1
01.09.19   14:00 Podluží/Lanžhot SK Krumvíř 2:2
01.09.19   14:15 TJ Baník Lužice TJ Slavoj Rohatec 4:8
01.09.19   14:15 FC Lipov TJ Slovan Bzenec 3:3
01.09.19   14:15 TJ Sokol Dambořice TJ Kordárna Velká nad Veličkou 5:1
01.09.19   14:15 TJ Sokol Hroznová Lhota Vlkoš/Vracov 1:2
6. kolo
07.09.19  13:45 SK Krumvíř Vlkoš/Vracov 0:1
07.09.19   13:45 TJ Slavoj Podivín TJ Slavoj Velké Pavlovice 1:7
27.09.19   16:30 TJ Slovan Bzenec TJ Sokol Dambořice 10:0
08.09.19   13:30 Podluží/Lanžhot FC Lipov 1:1
08.09.19   13:45 Lednice/Velké Bílovice TJ Baník Lužice 9:4
08.09.19   13:45 TJ Slavoj Rohatec TJ Sokol Hroznová Lhota 2:10
08.09.19   14:00 TJ Kordárna Velká nad Veličkou FK Baník Ratíškovice 0:6
7. kolo
14.09.19   13:45 FK Baník Ratíškovice TJ Slovan Bzenec 2:2
14.09.19   13:45 Vlkoš/Vracov TJ Slavoj Rohatec 6:0
15.09.19   13:15 TJ Slavoj Velké Pavlovice TJ Kordárna Velká nad Veličkou 17:0
15.09.19   13:45 FC Lipov SK Krumvíř 5:1
15.09.19   13:45 TJ Baník Lužice TJ Slavoj Podivín 2:6
15.09.19   13:45 TJ Sokol Dambořice Podluží/Lanžhot 2:1
15.09.19   13:45 TJ Sokol Hroznová Lhota Lednice/Velké Bílovice 1:0
8. kolo
21.09.19   13:15 SK Krumvíř TJ Slavoj Rohatec 14:0
21.09.19   13:15 TJ Slavoj Podivín TJ Sokol Hroznová Lhota 3:2
22.09.19   13:00 TJ Slovan Bzenec TJ Slavoj Velké Pavlovice 7:2
22.09.19   13:00 Podluží/Lanžhot FK Baník Ratíškovice 1:4
22.09.19   13:15 Lednice/Velké Bílovice Vlkoš/Vracov 0:7
22.09.19   13:15 FC Lipov TJ Sokol Dambořice 7:1
22.09.19   14:00 TJ Kordárna Velká nad Veličkou TJ Baník Lužice 0:4
9. kolo
28.09.19   13:15 FK Baník Ratíškovice FC Lipov 1:2
28.09.19   13:15 Vlkoš/Vracov TJ Slavoj Podivín 1:5
29.09.19   13:15 TJ Slavoj Velké Pavlovice Podluží/Lanžhot 3:0
29.09.19   13:15 TJ Slavoj Rohatec Lednice/Velké Bílovice 3:7
29.09.19   13:15 TJ Baník Lužice TJ Slovan Bzenec 3:7
29.09.19   13:15 TJ Sokol Dambořice SK Krumvíř 1:4
29.09.19   13:15 TJ Sokol Hroznová Lhota TJ Kordárna Velká nad Veličkou 13:2
10. kolo 
05.10.19   12:45 SK Krumvíř Lednice/Velké Bílovice 0:1
05.10.19   12:45 TJ Slavoj Podivín TJ Slavoj Rohatec 15:0K
06.10.19   12:30 Podluží/Lanžhot TJ Baník Lužice 4:3
06.10.19   12:45 FC Lipov TJ Slavoj Velké Pavlovice 3:0K
06.10.19   12:45 TJ Sokol Dambořice FK Baník Ratíškovice 1:5
06.10.19   13:00 TJ Slovan Bzenec TJ Sokol Hroznová Lhota 6:3
06.10.19   14:00 TJ Kordárna Velká nad Veličkou Vlkoš/Vracov 0:6
11. kolo
12.10.19   12:45 FK Baník Ratíškovice SK Krumvíř 1:2
12.10.19   12:45 Vlkoš/Vracov TJ Slovan Bzenec 2:6
13.10.19   12:45 TJ Slavoj Rohatec TJ Kordárna Velká nad Veličkou 8:1
13.10.19   12:45 TJ Sokol Hroznová Lhota Podluží/Lanžhot 9:0
13.10.19   12:45 Lednice/Velké Bílovice TJ Slavoj Podivín 2:9
13.10.19   13:15 TJ Slavoj Velké Pavlovice TJ Sokol Dambořice 1:0
13.10.19   13:45 TJ Baník Lužice FC Lipov 5:4
12. kolo
19.10.19   12:15 SK Krumvíř TJ Slavoj Podivín 0:5
19.10.19   12:15 FK Baník Ratíškovice TJ Slavoj Velké Pavlovice 1:4
20.10.19   12:00 Podluží/Lanžhot Vlkoš/Vracov 2:5
20.10.19   12:15 FC Lipov TJ Sokol Hroznová Lhota 0:1
20.10.19   12:15 TJ Sokol Dambořice TJ Baník Lužice 1:4
20.10.19   13:00 TJ Slovan Bzenec TJ Slavoj Rohatec 3:0K
20.10.19   14:00 TJ Kordárna Velká nad Veličkou Lednice/Velké Bílovice 2:2
13. kolo
26.10.19   10:00 Vlkoš/Vracov FC Lipov 3:0
26.10.19   12:15 TJ Slavoj Podivín TJ Kordárna Velká nad Veličkou 3:0K
27.10.19   12:15 TJ Slavoj Rohatec Podluží/Lanžhot 1:2
27.10.19   12:15 TJ Sokol Hroznová Lhota TJ Sokol Dambořice 8:1
27.10.19   12:15 TJ Baník Lužice FK Baník Ratíškovice 3:3
27.10.19   12:15 Lednice/Velké Bílovice TJ Slovan Bzenec 0:6
27.10.19   13:15 TJ Slavoj Velké Pavlovice SK Krumvíř 5:0
1. kolo
02.11.19   11:45 FK Baník Ratíškovice TJ Sokol Hroznová Lhota 2:1
02.11.19   14:00 TJ Sokol Dambořice Vlkoš/Vracov 0:7
03.11.19   11:30 Podluží/Lanžhot Lednice/Velké Bílovice 3:0
03.11.19   11:45 FC Lipov TJ Slavoj Rohatec 5:0
03.11.19   13:00 TJ Slovan Bzenec TJ Slavoj Podivín 3:0
03.11.19   13:15 TJ Slavoj Velké Pavlovice TJ Baník Lužice 5:0
03.11.19   14:00 TJ Kordárna Velká nad Veličkou SK Krumvíř 3:0