Mladší žáci zápasy soutěže

2. kolo
24.08.19 09:00 SK Slatina TJ Moravan Lednice 1:13
24.08.19 10:00 FKM Podluží FC Kyjov 1919 2:4
24.08.19 10:45 SK Šlapanice FC Hustopeče 2:3
24.08.19 10:45 Velké Pavlovice/Rakvice Dubňany/Mutěnice 5:1
24.08.19 14:45 Ždánice/Lovčice FC Svratka Brno „B“ 1:9
25.08.19 11:15 RAFK/Modřice FK Hodonín „B“ 2:5
12.09.19 16:15 TJ Slovan Bzenec Újezd/Křenovice 6:3
12. kolo
28.08.19 13:00 TJ Moravan Lednice FKM Podluží 7:1
28.08.19 17:45 Ždánice/Lovčice SK Slatina 1:17
28.08.19 17:45 FC Hustopeče FC Kyjov 1919 1:4
28.08.19 17:45 TJ Slovan Bzenec Velké Pavlovice/Rakvice 1:2
28.08.19 17:45 FK Hodonín „B“ Újezd/Křenovice 13:0
28.08.19 17:45 Dubňany/Mutěnice SK Šlapanice 2:6
29.08.19 16:00 FC Svratka Brno „B“ RAFK/Modřice 3:3
3. kolo
31.08.19 09:00 FC Svratka Brno „B“ TJ Slovan Bzenec 5:2
31.08.19 10:45 FK Hodonín „B“ SK Slatina 9:1
31.08.19 10:45 Újezd/Křenovice FKM Podluží 2:3
31.08.19 10:50 FC Kyjov 1919 SK Šlapanice 7:1
01.09.19 10:45 FC Hustopeče RAFK/Modřice 2.9
01.09.19 11:15 Dubňany/Mutěnice Ždánice/Lovčice 3:2
01.09.19 11:45 TJ Moravan Lednice Velké Pavlovice/Rakvice 5:0
13. kolo
04.09.19 16:00 SK Slatina FC Svratka Brno „B“ 3:4
04.09.19 17:45 Újezd/Křenovice FC Hustopeče 1:4
04.09.19 17:45 Velké Pavlovice/Rakvice Ždánice/Lovčice 8:1
04.09.19 17:45 FKM Podluží FK Hodonín „B“ 2:11
04.09.19 17:45 SK Šlapanice TJ Moravan Lednice 2:5
04.09.19 17:45 RAFK/Modřice Dubňany/Mutěnice 19:1
04.09.19 17:50 FC Kyjov 1919 TJ Slovan Bzenec 2:0
4. kolo
07.09.19 09:00 FC Svratka Brno „B“ Dubňany/Mutěnice 19:0
07.09.19 09:00 SK Slatina FC Hustopeče 3:4
07.09.19 10:45 Velké Pavlovice/Rakvice FK Hodonín „B“ 1:0
07.09.19 10:45 SK Šlapanice Újezd/Křenovice 7:3
07.09.19 14:45 Ždánice/Lovčice TJ Moravan Lednice 1:20
08.09.19 11:15 RAFK/Modřice FC Kyjov 1919 5:0
19.09.19 16:45 TJ Slovan Bzenec FKM Podluží 4:1
5. kolo
14.09.19 10:00 FKM Podluží SK Šlapanice 3:1
14.09.19 10:45 FK Hodonín „B“ Ždánice/Lovčice 17:0
14.09.19 10:45 Újezd/Křenovice RAFK/Modřice 3:5
14.09.19 10:50 FC Kyjov 1919 SK Slatina 7:1
15.09.19 10:45 FC Hustopeče Velké Pavlovice/Rakvice 1:3
15.09.19 11:15 Dubňany/Mutěnice TJ Slovan Bzenec 1:12
15.09.19 11:45 TJ Moravan Lednice FC Svratka Brno „B“ 12:1
6. kolo
21.09.19 09:00 SK Slatina Újezd/Křenovice 6:2
21.09.19 09:00 FC Svratka Brno „B“ FK Hodonín „B“ 3:1
21.09.19 10:45 Velké Pavlovice/Rakvice FC Kyjov 1919 2:4
21.09.19 14:45 Ždánice/Lovčice FC Hustopeče 2:9
22.09.19 10:45 TJ Slovan Bzenec SK Šlapanice 2:1
22.09.19 11:15 RAFK/Modřice FKM Podluží 8:1
22.09.19 11:15 Dubňany/Mutěnice TJ Moravan Lednice 0:15
7. kolo
28.09.19 10:00 FKM Podluží SK Slatina 2:12
28.09.19 10:45 FK Hodonín „B“ Dubňany/Mutěnice 15:0
28.09.19 10:45 Újezd/Křenovice Velké Pavlovice/Rakvice 4:4
28.09.19 15:15 FC Kyjov 1919 Ždánice/Lovčice 12:2
29.09.19 10:45 FC Hustopeče FC Svratka Brno „B“ 3:5
29.09.19 10:45 SK Šlapanice RAFK/Modřice 0:6
29.09.19 11:45 TJ Moravan Lednice TJ Slovan Bzenec 9:2
8. kolo
05.10.19 09:00 SK Slatina SK Šlapanice 6:6
05.10.19 09:00 FC Svratka Brno „B“ FC Kyjov 1919 4:5
05.10.19 10:45 Velké Pavlovice/Rakvice FKM Podluží 5:1
05.10.19 11:15 Dubňany/Mutěnice FC Hustopeče 0:7
05.10.19 14:45 Ždánice/Lovčice Újezd/Křenovice 3:8
06.10.19 10:45 TJ Slovan Bzenec RAFK/Modřice 0:13
06.10.19 11:45 TJ Moravan Lednice FK Hodonín „B“ 4:2
9. kolo
12.10.19 10:00 FKM Podluží Ždánice/Lovčice 11:1
13.10.19 10:45 TJ Slovan Bzenec FK Hodonín „B“ 2:4
12.10.19 10:45 Újezd/Křenovice FC Svratka Brno „B“ 2:8
12.10.19 10:45 SK Šlapanice Velké Pavlovice/Rakvice 1:3
12.10.19 10:50 FC Kyjov 1919 Dubňany/Mutěnice 13:2
13.10.19 10:45 FC Hustopeče TJ Moravan Lednice 2:5
13.10.19 11:15 RAFK/Modřice SK Slatina 11:2
10. kolo
19.10.19 09:00 FC Svratka Brno „B“ FKM Podluží 9:2
19.10.19 10:45 Velké Pavlovice/Rakvice RAFK/Modřice 1:6
19.10.19 10:45 FK Hodonín „B“ FC Hustopeče 10:0
19.10.19 11:15 Dubňany/Mutěnice Újezd/Křenovice 1:6
20.10.19 10:45 TJ Slovan Bzenec SK Slatina 2:5
20.10.19 10:45 Ždánice/Lovčice SK Šlapanice 3:4
20.10.19 11:45 TJ Moravan Lednice FC Kyjov 1919 12:0
11. kolo
26.10.19 09:00 SK Slatina Velké Pavlovice/Rakvice 2:4
26.10.19 10:00 FKM Podluží Dubňany/Mutěnice 7:3
26.10.19 10:45 SK Šlapanice FC Svratka Brno „B“ 3:4
26.10.19 10:45 Újezd/Křenovice TJ Moravan Lednice 0:9
26.10.19 10:50 FC Kyjov 1919 FK Hodonín „B“ 1:3
27.10.19 10:45 FC Hustopeče TJ Slovan Bzenec 7:2
27.10.19 11:15 RAFK/Modřice Ždánice/Lovčice 21:1
1. kolo
02.11.19 09:00 FC Svratka Brno „B“ Velké Pavlovice/Rakvice 2:3
02.11.19 10:45 FK Hodonín „B“ SK Šlapanice 4:0
02.11.19 10:50 FC Kyjov 1919 Újezd/Křenovice 8:1
02.11.19 11:15 Dubňany/Mutěnice SK Slatina 0:17
02.11.19 14:15 FC Hustopeče FKM Podluží 4:0
02.11.19 14:45 Ždánice/Lovčice TJ Slovan Bzenec 1:10
03.11.19 11:45 TJ Moravan Lednice RAFK/Modřice 4:1