STARŠÍ PŘÍPRAVKA U11

InfromaceHráčiUtkání

Starší přípravka – ročník narození 2009 a 2010.


POZOR:

V sobotu 3.8. se uskuteční na stadionu ve Bzenci „benefiční utkání“, v předzápase

sehrajeme utkání přípravek s Vracovem, sraz v 16.00hod.

Hráči: Havrda, Prokeš, Němeček, Stoček, Dvořan, Anaňjev A, Hladiš, Paták, Eliáš, Poula, Zábranský, Raštica B.

Info: prosím informujte trenéry o účasti/neúčasti hráčů! Sebou soupravy, kopačky, chrániče, pití.

Zahájení sezony 2019:

Pondělí 5.8.  v  18hod – na stadionu ve Bzenci.


Letní soustředění Vápenky 2019

Termín: neděle 11.8.2019 – pátek 16.8.2019

Odjezd 15:00 hod. od ZŠ, návrat cca kolem 15:30 hod. zase k ZŠ

Doprava: BUS

Cena: 3.500,- Kč/osoba        Přihláška: Vápenky 2019



Trenéři:

Eliáš Petr – 773540799

HAVRDA Vilém

Přezdívka: Vili
Ročník: 2009
Dres č.: 1

 


NĚMEČEK Matouš

Přezdívka: Maty
Ročník: 2009
Dres č.: 2


STOČEK Ludvík

Přezdívka: Ludva
Ročník: 2009
Dres č.: 10


PROKEŠ David

Přezdívka: Dejv
Ročník: 2009
Dres č.: 7


ANAŇJEV Arťom

Přezdívka:
Ročník: 2010
Dres č.:


ELIÁŠ Dominik

Přezdívka:
Ročník: 2010
Dres č.:

 


DVOŘAN Jan

Přezdívka:
Ročník: 2010
Dres č.:


HLADIŠ Šimon

Přezdívka:
Ročník: 2010
Dres č.:


POULA Šimon

Přezdívka:
Ročník: 2010
Dres č.:


PATÁK Jonáš

Přezdívka:
Ročník: 2010
Dres č.:


ZÁBRANSKÝ Jakub

Přezdívka:
Ročník: 2010
Dres č.:


RAŠŤICA Bronislav

Přezdívka:
Ročník: 2010
Dres č.:

 

 

den  datum čas Odj./sraz  domácí hosté hřiště výsledek
Ne 7.4. 10.00 9.20 Bz/Písek Hr.Lhota Mor.P.  
Ne 14.4. 10.00 9.00/9.30 Hodonín Bz/Písek Hod.  
Ne 21.4. 10.00 9.20 Bz/Písek Svatobořice Mor.P.  
Ne 28.4. 11.00 10.15/10.30 Vacenovice Bz/Písek Vac.  
Po 13.5. 16.30 16.00 Bz/Písek Veselí n.M. Mor.P.  
Po 3.6. 17.00 16.00/16.30 Milotice Bz/Písek Mil.  
Stř 8.5. 8.00 7.30/7.45 Turnaj Strážnice Zrušeno Str.  
Po 27.5. 17.00 16.00 Bz/Písek Dubňany Bz.  
Ne 12.5.     VOLNO Bz/Písek    
Ne 19.5. 10.00 9.20 Bz/Písek FKM Morava Mor.P.  
Út 11.6. 17.30 16.30/17.00 Prušánky Bz/Písek Pru.  
St 5.6. 17.30 17.00 Bz/Písek Kyjov Mor.P.  
So 8.6. 15.15 14.30/14.45 Vnorovy Bz/Písek Vno.  
Čtv 13.6. 17.00 16.20 Bz/Písek Strážnice Bz.