Starší žáci zápasy soutěže

3. kolo
datum a čas domácí hosté skóre
22.08.20 09:00 FC Kyjov 1919 Měnín/Blučina 11:0
22.08.20 09:00 FC Hustopeče FKM Podluží 3:6
22.08.20 09:00 Újezd u Brna/Křenovice Dubňany/Mutěnice 8:0
22.08.20 12:45 TJ Sokol Dambořice Bzenec/Vracov 3:2
23.08.20 09:00 SK Šlapanice Velké Pavlovice/Rakvice —:—
23.08.20 09:00 FK Hodonín „B“ SK Slatina 6:3
23.08.20 09:30 RAFK/Modřice TJ Moravan Lednice 1:1
1. kolo
datum a čas domácí hosté skóre
26.08.20 16:00 SK Šlapanice TJ Sokol Dambořice 5:3
26.08.20 16:00 RAFK/Modřice Dubňany/Mutěnice 3:2
26.08.20 16:00 FK Hodonín „B“ FKM Podluží 5:0
26.08.20 16:00 FC Kyjov 1919 SK Slatina 0:3
26.08.20 16:00 FC Hustopeče Bzenec/Vracov 2:4
26.08.20 16:00 Újezd u Brna/Křenovice Velké Pavlovice/Rakvice 2:2
26.08.20 17:30 TJ Moravan Lednice Měnín/Blučina 4:0
4. kolo
datum a čas domácí hosté skóre
29.08.20 09:00 FC Kyjov 1919 RAFK/Modřice 4:1
29.08.20 09:00 Velké Pavlovice/Rakvice TJ Sokol Dambořice 3:1
29.08.20 09:30 Dubňany/Mutěnice FC Hustopeče 0:9
29.08.20 11:15 SK Slatina Újezd u Brna/Křenovice 9:0
29.08.20 11:30 TJ Moravan Lednice FK Hodonín „B“ 2:5
29.08.20 11:45 FKM Podluží SK Šlapanice 7:0
29.08.20 14:45 Měnín/Blučina Bzenec/Vracov 1:2
5. kolo
datum a čas domácí hosté skóre
05.09.20 09:00 FK Hodonín „B“ FC Kyjov 1919 8:1
05.09.20 09:00 FC Hustopeče SK Slatina 4:1
05.09.20 09:00 Újezd u Brna/Křenovice TJ Moravan Lednice 1:3
05.09.20 12:45 TJ Sokol Dambořice FKM Podluží 0:3
06.09.20 09:00 Bzenec/Vracov Velké Pavlovice/Rakvice 0:2
06.09.20 09:00 SK Šlapanice Dubňany/Mutěnice 6:1
06.09.20 09:30 RAFK/Modřice Měnín/Blučina 4:1
6. kolo
datum a čas domácí hosté skóre
12.09.20 09:00 FC Kyjov 1919 Újezd u Brna/Křenovice 6:0
12.09.20 09:30 Dubňany/Mutěnice TJ Sokol Dambořice 1:7
12.09.20 11:15 SK Slatina SK Šlapanice 7:0
12.09.20 13:15 FKM Podluží Bzenec/Vracov 2:1
12.09.20 14:15 Měnín/Blučina Velké Pavlovice/Rakvice 4:2
13.09.20 09:30 RAFK/Modřice FK Hodonín „B“ 4:12
13.09.20 11:30 TJ Moravan Lednice FC Hustopeče 1:0
7. kolo
datum a čas domácí hosté skóre
19.09.20 09:00 FC Hustopeče FC Kyjov 1919 5:8
19.09.20 09:00 Velké Pavlovice/Rakvice FKM Podluží 1:4
19.09.20 09:00 FK Hodonín „B“ Měnín/Blučina 9:0
19.09.20 09:00 Újezd u Brna/Křenovice RAFK/Modřice 1:6
19.09.20 11:45 TJ Sokol Dambořice SK Slatina 2:7
20.09.20 09:00 SK Šlapanice TJ Moravan Lednice 1:3
20.09.20 09:00 Bzenec/Vracov Dubňany/Mutěnice 6:1
8. kolo
datum a čas domácí hosté skóre
26.09.20 09:00 FC Kyjov 1919 SK Šlapanice 5:2
26.09.20 09:00 FK Hodonín „B“ Újezd u Brna/Křenovice 10:3
26.09.20 11:15 SK Slatina Bzenec/Vracov 7:1
26.09.20 13:45 Měnín/Blučina FKM Podluží 0:11
27.09.20 09:30 Dubňany/Mutěnice Velké Pavlovice/Rakvice 0:5
27.09.20 09:30 RAFK/Modřice FC Hustopeče 3:6
27.09.20 11:30 TJ Moravan Lednice TJ Sokol Dambořice 9:0
9. kolo
datum a čas domácí hosté skóre
03.10.20 09:00 Újezd u Brna/Křenovice Měnín/Blučina 4:1
03.10.20 09:00 Velké Pavlovice/Rakvice SK Slatina 1:10
03.10.20 13:00 FC Hustopeče FK Hodonín „B“ 0:0
03.10.20 13:15 FKM Podluží Dubňany/Mutěnice 7:1
04.10.20 09:00 SK Šlapanice RAFK/Modřice 1:7
04.10.20 09:00 TJ Sokol Dambořice FC Kyjov 1919 1:14
04.10.20 09:00 Bzenec/Vracov TJ Moravan Lednice 3:5
10. kolo
datum a čas domácí hosté skóre
10.10.20 09:00 Újezd u Brna/Křenovice FC Hustopeče —:—
10.10.20 09:00 FK Hodonín „B“ SK Šlapanice —:—
10.10.20 09:00 FC Kyjov 1919 Bzenec/Vracov —:—
10.10.20 11:15 SK Slatina FKM Podluží —:—
10.10.20 13:15 Měnín/Blučina Dubňany/Mutěnice —:—
11.10.20 09:30 RAFK/Modřice TJ Sokol Dambořice —:—
11.10.20 11:30 TJ Moravan Lednice Velké Pavlovice/Rakvice —:—
11. kolo
datum a čas domácí hosté skóre
17.10.20 09:00 Velké Pavlovice/Rakvice FC Kyjov 1919 —:—
17.10.20 09:30 Dubňany/Mutěnice SK Slatina —:—
17.10.20 11:00 FKM Podluží TJ Moravan Lednice —:—
17.10.20 12:45 TJ Sokol Dambořice FK Hodonín „B“ —:—
17.10.20 13:00 FC Hustopeče Měnín/Blučina —:—
18.10.20 09:00 Bzenec/Vracov RAFK/Modřice —:—
18.10.20 09:00 SK Šlapanice Újezd u Brna/Křenovice —:—
12. kolo
datum a čas domácí hosté skóre
24.10.20 09:00 FK Hodonín „B“ Bzenec/Vracov —:—
24.10.20 09:00 FC Kyjov 1919 FKM Podluží —:—
24.10.20 09:00 Újezd u Brna/Křenovice TJ Sokol Dambořice —:—
24.10.20 12:45 Měnín/Blučina SK Slatina —:—
24.10.20 13:00 FC Hustopeče SK Šlapanice —:—
25.10.20 09:30 RAFK/Modřice Velké Pavlovice/Rakvice —:—
25.10.20 11:30 TJ Moravan Lednice Dubňany/Mutěnice —:—
2. kolo
datum a čas domácí hosté skóre
28.10.20 09:00 Velké Pavlovice/Rakvice FC Hustopeče —:—
28.10.20 09:00 Bzenec/Vracov SK Šlapanice —:—
28.10.20 09:30 Dubňany/Mutěnice FK Hodonín „B“ —:—
28.10.20 11:15 SK Slatina RAFK/Modřice —:—
28.10.20 11:30 TJ Moravan Lednice FC Kyjov 1919 —:—
28.10.20 12:15 Měnín/Blučina TJ Sokol Dambořice —:—
28.10.20 14:00 FKM Podluží Újezd u Brna/Křenovice —:—
13. kolo
datum a čas domácí hosté skóre
31.10.20 09:00 Velké Pavlovice/Rakvice FK Hodonín „B“ —:—
31.10.20 09:30 Dubňany/Mutěnice FC Kyjov 1919 —:—
31.10.20 11:15 SK Slatina TJ Moravan Lednice —:—
31.10.20 13:15 FKM Podluží RAFK/Modřice —:—
01.11.20 09:00 SK Šlapanice Měnín/Blučina —:—
01.11.20 09:00 Bzenec/Vracov Újezd u Brna/Křenovice —:—
01.11.20 10:00 TJ Sokol Dambořice FC Hustopeče —:—