STARŠÍ ŽÁCI

InformaceHráčiUtkáníTabulka soutěžeZápasy soutěže

Tréninky zimní příprava 2020

Tréninky týden 13.1.2020 – 19.1.2020

pondělí 13.1.2020 16:30 hod. – 18:00 hod. ZŠ Bzenec

čtvrtek 15.30 hod. – 17:00 hod. v hale ZŠ Moravský Písek

Doprava na tréninky je individuální nebo s trenéry, ale pouze po předešlé telefonické domluvě s trenérem.

Další tréninky budou ještě upřesněny, kdy jedenkrát za 14 dnů v pondělí od 16.30 do 18.00 h. budeme ještě chodit do haly na ZŠ Bzenec, počínaje lednem 2020, první trénink bude upřesněn na tréninku 9.1.2020 a pak budeme trénovat venku na stadionu + jsou plánována přípravná utkání. která se budou hrát převážně venku na UT.

Následně se v r. 2020 budeme účastnit OHL v Lužicích ve spojeném týmu s Vracovem, minule se to osvědčilo, byly pozitivní ohlasy od hráčů i trenérů, takže v tom budeme pokračovat. Nominace jednotlivých hráčů budou upřesňovány na trénincích,v případě nutnosti sms. 

Žádám rodiče o zaplacení členského příspěvku na rok 2020 v částce 1.000,-Kč, prosím  o neprodlené uhrazení trenérům nebo na účet klubu 1444457399/0800 – variabilní symbol: datum narození; do zprávy pro příjemce: jméno a příjmení hráče a mužstvo ve kterém hraje. Platba měla být uskutečněna do 31.12.2019! Pokud máte v klubu 2 děti, tak za druhé dítě platíte jen 500 Kč.

 

 

Kontakty na trenéry:

Bc. Ondřej Okénka, 604 709 535, ondraoki@gmail.com

Ivo Hynčica, 604 425 937

Píštěk David

Přezdívka:
Ročník: 2004
Dres č.:

Skřivánek David

Přezdívka:
Ročník: 2004
Dres č.: 

Havrda Dominik

Přezdívka:
Ročník: 2004
Dres č.:

Chmelař Jakub

Přezdívka:
Ročník: 2005
Dres č.:

Řihák Jaroslav

Přezdívka:
Ročník: 2004
Dres č.:

Stoček Jiří

Přezdívka:
Ročník: 2003
Dres č.:

Marčík Lukáš

Přezdívka:
Ročník: 2003
Dres č.:

Jurtík Michal

Přezdívka:
Ročník: 2003
Dres č.:

Vajdík Michal

Přezdívka:
Ročník: 2005
Dres č.:

Filípek Milan

Přezdívka:
Ročník: 2003
Dres č.:

Sivok Milan

Přezdívka:
Ročník: 2003
Dres č.:

Čevelík Ondřej

Přezdívka:
Ročník: 2005
Dres č.:

Ondříšek Robin

Přezdívka:
Ročník: 2003
Dres č.:

Nejezchleba Šimon

Přezdívka:
Ročník: 2004
Dres č.:

Valenta Štěpán

Přezdívka:
Ročník: 2003
Dres č.:

Horák Vítek

Přezdívka:
Ročník: 2003
Dres č.:

Plevák Vojtěch

Přezdívka:
Ročník: 2004
Dres č.:

Hlavinka Jaroslav

Přezdívka:
Ročník: 2004
Dres č.:
kolo datum a čas domácí hosté skóre zápis
2. 12.09.19 17:45 TJ Slovan Bzenec Újezd/Křenovice 2:2 zápis
12. 28.08.19 16:00 TJ Slovan Bzenec Velké Pavlovice/Rakvice 2:3 zápis
3. 31.08.19 10:30 FC Svratka Brno „B“ TJ Slovan Bzenec 11:0 zápis
13. 04.09.19 16:00 FC Kyjov 1919 TJ Slovan Bzenec 6:0 zápis
4. 19.09.19 15:00 TJ Slovan Bzenec FKM Podluží 3:2 zápis
5. 15.09.19 09:30 Dubňany/Mutěnice TJ Slovan Bzenec 11:2 zápis
6. 22.09.19 09:00 TJ Slovan Bzenec SK Šlapanice 0:6 zápis
7. 29.09.19 10:00 TJ Moravan Lednice TJ Slovan Bzenec 14:1 zápis 
8. 06.10.19 09:00 TJ Slovan Bzenec RAFK/Modřice 1:3 zápis
9. 13.10.19 09:00 TJ Slovan Bzenec FK Hodonín „B“ 0:11 zápis 
10. 20.10.19 09:00 TJ Slovan Bzenec SK Slatina 2:8 zápis 
11. 27.10.19 09:00 FC Hustopeče TJ Slovan Bzenec 4:2 zápis 
1. 02.11.19 13:00 Ždánice/Lovčice TJ Slovan Bzenec 3:1 zápis 

 

Tabulka celková

Rk. Družstvo Záp. + 0 Skóre Body
1 TJ Moravan Lednice 13 12 1 0 96:14 37
2 FK Hodonín „B“ 13 12 1 0 75:18 37
3 FC Svratka Brno „B“ 13 8 1 4 66:43 25
4 Dubňany/Mutěnice 13 7 1 5 66:40 22
5 RAFK/Modřice 13 7 1 5 30:32 22
6 SK Šlapanice 13 7 0 6 57:43 21
7 SK Slatina 13 6 2 5 37:36 20
8 Újezd/Křenovice 13 6 1 6 43:43 19
9 FC Kyjov 1919 13 5 3 5 40:37 18
10 Velké Pavlovice/Rakvice 13 4 2 7 23:61 14
11 Ždánice/Lovčice 13 3 2 8 30:66 11
12 FC Hustopeče 13 3 1 9 18:50 10
13 FKM Podluží 13 1 1 11 21:51 4
14 TJ Slovan Bzenec 13 1 1 11 16:84 4

Tabulka doma

Rk. Družstvo Záp. + 0 Skóre Body
1 TJ Moravan Lednice 7 6 1 0 50:9 19
2 FC Svratka Brno „B“ 7 6 0 1 52:13 18
3 Dubňany/Mutěnice 7 6 0 1 44:18 18
4 FK Hodonín „B“ 6 6 0 0 34:8 18
5 RAFK/Modřice 6 4 1 1 18:13 13
6 SK Šlapanice 6 4 0 2 31:18 12
7 FC Kyjov 1919 7 3 2 2 25:14 11
8 SK Slatina 6 3 1 2 17:20 10
9 Újezd/Křenovice 6 3 0 3 18:19 9
10 FC Hustopeče 7 2 1 4 11:23 7
11 Ždánice/Lovčice 7 2 0 5 14:36 6
12 FKM Podluží 6 1 1 4 9:22 4
13 Velké Pavlovice/Rakvice 6 1 1 4 7:30 4
14 TJ Slovan Bzenec 7 1 1 5 10:35 4

Tabulka venku

Rk. Družstvo Záp. + 0 Skóre Body
1 FK Hodonín „B“ 7 6 1 0 41:10 19
2 TJ Moravan Lednice 6 6 0 0 46:5 18
3 SK Slatina 7 3 1 3 20:16 10
4 Újezd/Křenovice 7 3 1 3 25:24 10
5 Velké Pavlovice/Rakvice 7 3 1 3 16:31 10
6 SK Šlapanice 7 3 0 4 26:25 9
7 RAFK/Modřice 7 3 0 4 12:19 9
8 FC Kyjov 1919 6 2 1 3 15:23 7
9 FC Svratka Brno „B“ 6 2 1 3 14:30 7
10 Ždánice/Lovčice 6 1 2 3 16:30 5
11 Dubňany/Mutěnice 6 1 1 4 22:22 4
12 FC Hustopeče 6 1 0 5 7:27 3
13 FKM Podluží 7 0 0 7 12:29 0
14 TJ Slovan Bzenec 6 0 0 6 6:49 0
2. kolo
24.08.19 09:00 SK Šlapanice FC Hustopeče 5:1
24.08.19 09:00 Velké Pavlovice/Rakvice Dubňany/Mutěnice 0:9
24.08.19 10:30 SK Slatina TJ Moravan Lednice 1:7
24.08.19 11:30 FKM Podluží FC Kyjov 1919 3:7
24.08.19 13:00 Ždánice/Lovčice FC Svratka Brno „B“ 6:2
25.08.19 09:30 RAFK/Modřice FK Hodonín „B“ 0:3
12.09.19 17:45 TJ Slovan Bzenec Újezd/Křenovice 2:2
12. kolo
28.08.19 14:30 TJ Moravan Lednice FKM Podluží 4:0
28.08.19 16:00 Ždánice/Lovčice SK Slatina 1:4
28.08.19 16:00 FC Hustopeče FC Kyjov 1919 1:4
28.08.19 16:00 TJ Slovan Bzenec Velké Pavlovice/Rakvice 2:3
28.08.19 16:00 FK Hodonín „B“ Újezd/Křenovice 4:1
28.08.19 16:00 Dubňany/Mutěnice SK Šlapanice 8:0
29.08.19 17:30 FC Svratka Brno „B“ RAFK/Modřice 6:1
3. kolo
31.08.19 09:00 FC Kyjov 1919 SK Šlapanice 6:0
31.08.19 09:00 FK Hodonín „B“ SK Slatina 4:0
31.08.19 09:00 Újezd/Křenovice FKM Podluží 6:3
31.08.19 10:30 FC Svratka Brno „B“ TJ Slovan Bzenec 11:0
01.09.19 09:00 FC Hustopeče RAFK/Modřice 0:4
01.09.19 09:30 Dubňany/Mutěnice Ždánice/Lovčice 11:2
01.09.19 10:00 TJ Moravan Lednice Velké Pavlovice/Rakvice 7:1
13. kolo
04.09.19 16:00 FC Kyjov 1919 TJ Slovan Bzenec 6:0
04.09.19 16:00 Újezd/Křenovice FC Hustopeče 6:1
04.09.19 16:00 Velké Pavlovice/Rakvice Ždánice/Lovčice 2:7
04.09.19 16:00 FKM Podluží FK Hodonín „B“ 0:5
04.09.19 16:00 SK Šlapanice TJ Moravan Lednice 3:6
04.09.19 16:00 RAFK/Modřice Dubňany/Mutěnice 6:4
04.09.19 17:30 SK Slatina FC Svratka Brno „B“ 3:3
4. kolo
07.09.19 09:00 SK Šlapanice Újezd/Křenovice 8:4
07.09.19 09:00 Velké Pavlovice/Rakvice FK Hodonín „B“ 0:9
07.09.19 10:30 SK Slatina FC Hustopeče 4:2
07.09.19 10:30 FC Svratka Brno „B“ Dubňany/Mutěnice 6.3
07.09.19 13:00 Ždánice/Lovčice TJ Moravan Lednice 0:10
08.09.19 09:30 RAFK/Modřice FC Kyjov 1919 3:1
19.09.19 15:00 TJ Slovan Bzenec FKM Podluží 3:2
5. kolo
14.09.19 09:00 FK Hodonín „B“ Ždánice/Lovčice 9:3
14.09.19 09:00 FC Kyjov 1919 SK Slatina 3:3
14.09.19 09:00 Újezd/Křenovice RAFK/Modřice 1:0
14.09.19 11:30 FKM Podluží SK Šlapanice 0:7
15.09.19 09:00 FC Hustopeče Velké Pavlovice/Rakvice 2:2
15.09.19 09:30 Dubňany/Mutěnice TJ Slovan Bzenec 11:2
15.09.19 10:00 TJ Moravan Lednice FC Svratka Brno „B“ 12:2
6. kolo
21.09.19 09:00 Velké Pavlovice/Rakvice FC Kyjov 1919 2:2
21.09.19 10:30 SK Slatina Újezd/Křenovice 0:5
21.09.19 10:30 FC Svratka Brno „B“ FK Hodonín „B“ 5:6
21.09.19 13:00 Ždánice/Lovčice FC Hustopeče 2:3
22.09.19 09:00 TJ Slovan Bzenec SK Šlapanice 0:6
22.09.19 09:30 RAFK/Modřice FKM Podluží 5:2
22.09.19 09:30 Dubňany/Mutěnice TJ Moravan Lednice 1:8
7. kolo
28.09.19 09:00 FK Hodonín „B“ Dubňany/Mutěnice 4:2
28.09.19 09:00 Újezd/Křenovice Velké Pavlovice/Rakvice 3:4
28.09.19 11:30 FKM Podluží SK Slatina 0:1
28.09.19 13:30 FC Kyjov 1919 Ždánice/Lovčice 3:3
29.09.19 09:00 FC Hustopeče FC Svratka Brno „B“ 0:1
29.09.19 09:00 SK Šlapanice RAFK/Modřice 5:1
29.09.19 10:00 TJ Moravan Lednice TJ Slovan Bzenec 14:1
8. kolo
05.10.19 09:00 Velké Pavlovice/Rakvice FKM Podluží 2:0
05.10.19 09:30 Dubňany/Mutěnice FC Hustopeče 4:0
05.10.19 10:30 SK Slatina SK Šlapanice 4:1
05.10.19 10:30 FC Svratka Brno „B“ FC Kyjov 1919 10:0
05.10.19 13:00 Ždánice/Lovčice Újezd/Křenovice 2:6
06.10.19 09:00 TJ Slovan Bzenec RAFK/Modřice 1:3
06.10.19 10:00 TJ Moravan Lednice FK Hodonín „B“ 4:4
9. kolo
12.10.19 09:00 FC Kyjov 1919 Dubňany/Mutěnice 4:2
12.10.19 09:00 SK Šlapanice Velké Pavlovice/Rakvice 3:4
13.10.19 09:00 TJ Slovan Bzenec FK Hodonín „B“ 0:11
12.10.19 09:00 Újezd/Křenovice FC Svratka Brno „B“ 2:4
12.10.19 11:30 FKM Podluží Ždánice/Lovčice 4:0
13.10.19 09:00 FC Hustopeče TJ Moravan Lednice 0:8
13.10.19 09:30 RAFK/Modřice SK Slatina 3:2
10. kolo
19.10.19 09:00 Velké Pavlovice/Rakvice RAFK/Modřice 1:3
19.10.19 09:00 FK Hodonín „B“ FC Hustopeče 6:0
19.10.19 09:30 Dubňany/Mutěnice Újezd/Křenovice 6:4
19.10.19 10:30 FC Svratka Brno „B“ FKM Podluží 5:3
20.10.19 09:00 Ždánice/Lovčice SK Šlapanice 0:10
20.10.19 09:00 TJ Slovan Bzenec SK Slatina 2:8
20.10.19 10:00 TJ Moravan Lednice FC Kyjov 1919 4:1
11. kolo
26.10.19 09:00 FC Kyjov 1919 FK Hodonín „B“ 1:3
26.10.19 09:00 SK Šlapanice FC Svratka Brno „B“ 7:2
26.10.19 09:00 Újezd/Křenovice TJ Moravan Lednice 0:7
26.10.19 10:30 SK Slatina Velké Pavlovice/Rakvice 5:2
26.10.19 11:30 FKM Podluží Dubňany/Mutěnice 2:2
27.10.19 09:00 FC Hustopeče TJ Slovan Bzenec 4:2
27.10.19 09:30 RAFK/Modřice Ždánice/Lovčice 1:1
1. kolo
02.11.19 09:00 FK Hodonín „B“ SK Šlapanice 7:2
02.11.19 09:00 FC Kyjov 1919 Újezd/Křenovice 2:3
02.11.19 09:30 Dubňany/Mutěnice SK Slatina 3:2
02.11.19 10:30 FC Svratka Brno „B“ Velké Pavlovice/Rakvice 9:0
02.11.19 12:30 FC Hustopeče FKM Podluží 4:2
02.11.19 13:00 Ždánice/Lovčice TJ Slovan Bzenec 3:1
03.11.19 10:00 TJ Moravan Lednice RAFK/Modřice 5:0