+420 731 226 644 jednatel@fotbalbzenec.cz

STARŠÍ ŽÁCI

InformaceHráčiUtkáníTabulka soutěžeZápasy soutěže

Zimní příprava – tréninky:

Středa, pátek 16:00 – 17:30 hod. v hale v Moravském Písku, začátek tréninků je od středy 21.11.2018

Prosím o omluvu, za pozdní informaci, děkuji

Doprava na tréninky je individuální, příp. po telefonické domluvě s trenéry

 

Rozpis přípravných utkání – zimní část:

23.2.2019 od 12:00 hod. ve Starém Městě – umělá tráva


 


Kontakty na trenéry:

Bc. Ondřej Okénka, 604 709 535, ondraoki@gmail.com

Ivo Hynčica, 604 425 937

Píštěk David

Přezdívka:
Ročník: 2004
Dres č.:

Skřivánek David

Přezdívka:
Ročník: 2004
Dres č.: 

Havrda Dominik

Přezdívka:
Ročník: 2004
Dres č.:

Chmelař Jakub

Přezdívka:
Ročník: 2005
Dres č.:

Řihák Jaroslav

Přezdívka:
Ročník: 2004
Dres č.:

Stoček Jiří

Přezdívka:
Ročník: 2003
Dres č.:

Marčík Lukáš

Přezdívka:
Ročník: 2003
Dres č.:

Jurtík Michal

Přezdívka:
Ročník: 2003
Dres č.:

Vajdík Michal

Přezdívka:
Ročník: 2005
Dres č.:

Filípek Milan

Přezdívka:
Ročník: 2003
Dres č.:

Sivok Milan

Přezdívka:
Ročník: 2003
Dres č.:

Čevelík Ondřej

Přezdívka:
Ročník: 2005
Dres č.:

Ondříšek Robin

Přezdívka:
Ročník: 2003
Dres č.:

Nejezchleba Šimon

Přezdívka:
Ročník: 2004
Dres č.:

Valenta Štěpán

Přezdívka:
Ročník: 2003
Dres č.:

Horák Vítek

Přezdívka:
Ročník: 2003
Dres č.:

Plevák Vojtěch

Přezdívka:
Ročník: 2004
Dres č.:

Hlavinka Jaroslav

Přezdívka:
Ročník: 2004
Dres č.:
kolo datum a čas domácí hosté výsledek zápis
2. 
26.08.18 09:00 TJ Slovan Bzenec TJ Moravan Lednice 0 : 7 zápis
12. 
12.09.18 16:00 SK Moravská Slavia-fotbal TJ Slovan Bzenec 2 : 3 zápis 
3. 
02.09.18 09:00 FK Hodonín „B“ TJ Slovan Bzenec 10 : 1 zápis
13. 
05.09.18 16:00 TJ Slovan Bzenec TATRAN Kohoutovice „B“ 2 : 0 zápis
4. 
09.09.18 09:00 TJ Slovan Bzenec Ždánice/Lovčice 2 : 3 zápis 
5. 
15.09.18 12:00 FC Hustopeče TJ Slovan Bzenec 5 : 0 zápis
6. 
23.09.18 09:00 TJ Slovan Bzenec SK Šlapanice 0 : 7 zápis
7. 
29.09.18 09:00 Velké Pavlovice/Rakvice TJ Slovan Bzenec 12 : 0 zápis
8. 
07.10.18 09:00 TJ Slovan Bzenec FC Svratka Brno „B“ 0 : 6 zápis
9. 
14.10.18 09:30 RAFK/Modřice TJ Slovan Bzenec 2 : 3 zápis 
10. 
21.10.18 09:30 FK Mutěnice TJ Slovan Bzenec 3 : 3 zápis 
11. 
28.10.18 09:00 TJ Slovan Bzenec Újezd u Brna/Prace 1 : 1 zápis 
1. 
04.11.18 09:00 FC Sparta Brno „B“ TJ Slovan Bzenec – : –  

Tabulka celková

Rk. Družstvo Záp. + 0 Skóre Body
1 FC Sparta Brno „B“ 12 11 0 1 127:14 33
2 FC Svratka Brno „B“ 11 9 0 2 89:24 27
3 Újezd u Brna/Prace 12 8 3 1 40:20 27
4 FK Hodonín „B“ 12 7 2 3 54:20 23
5 SK Šlapanice 12 7 1 4 45:31 22
6 FC Hustopeče 12 7 1 4 33:26 22
7 TJ Moravan Lednice 12 5 3 4 50:36 18
8 SK Moravská Slavia-fotbal 11 5 1 5 29:80 16
9 TATRAN Kohoutovice „B“ 11 5 0 6 53:44 15
10 Velké Pavlovice/Rakvice 12 3 0 9 21:55 9
11 TJ Slovan Bzenec 12 2 2 8 14:59 8
12 FK Mutěnice 12 2 2 8 20:72 8
13 Ždánice/Lovčice 12 2 1 9 21:64 7
14 RAFK/Modřice 11 1 0 10 9:60 3

Tabulka doma

Rk. Družstvo Záp. + 0 Skóre Body
1 FC Sparta Brno „B“ 6 6 0 0 65:7 18
2 FK Hodonín „B“ 6 5 0 1 37:5 15
3 SK Šlapanice 6 4 1 1 27:10 13
4 Újezd u Brna/Prace 6 4 1 1 27:15 13
5 FC Svratka Brno „B“ 5 4 0 1 37:11 12
6 TATRAN Kohoutovice „B“ 6 4 0 2 34:26 12
7 TJ Moravan Lednice 6 3 2 1 27:12 11
8 FC Hustopeče 6 3 0 3 20:20 9
9 FK Mutěnice 6 1 2 3 10:20 5
10 TJ Slovan Bzenec 7 1 1 5 7:27 4
11 SK Moravská Slavia-fotbal 5 1 1 3 12:37 4
12 Ždánice/Lovčice 6 1 0 5 12:21 3
13 Velké Pavlovice/Rakvice 6 1 0 5 15:34 3
14 RAFK/Modřice 5 0 0 5 4:26 0

Tabulka venku

Rk. Družstvo Záp. + 0 Skóre Body
1 FC Sparta Brno „B“ 6 5 0 1 62:7 15
2 FC Svratka Brno „B“ 6 5 0 1 52:13 15
3 Újezd u Brna/Prace 6 4 2 0 13:5 14
4 FC Hustopeče 6 4 1 1 13:6 13
5 SK Moravská Slavia-fotbal 6 4 0 2 17:43 12
6 SK Šlapanice 6 3 0 3 18:21 9
7 FK Hodonín „B“ 6 2 2 2 17:15 8
8 TJ Moravan Lednice 6 2 1 3 23:24 7
9 Velké Pavlovice/Rakvice 6 2 0 4 6:21 6
10 TJ Slovan Bzenec 5 1 1 3 7:32 4
11 Ždánice/Lovčice 6 1 1 4 9:43 4
12 TATRAN Kohoutovice „B“ 5 1 0 4 19:18 3
13 RAFK/Modřice 6 1 0 5 5:34 3
14 FK Mutěnice 6 1 0 5 10:52 3
2. kolo
datum a čas domácí hosté výsledek
25.08.18 09:00 Velké Pavlovice/Rakvice FC Hustopeče 0 : 2
25.08.18 09:00 SK Moravská Slavia-fotbal TATRAN Kohoutovice „B“ 1 : 13
25.08.18 10:30 FC Svratka Brno „B“ Ždánice/Lovčice 13 : 2
26.08.18 09:00 TJ Slovan Bzenec TJ Moravan Lednice 0 : 7
26.08.18 09:00 Újezd u Brna/Prace FC Sparta Brno „B“ 1 : 11
26.08.18 09:30 RAFK/Modřice FK Hodonín „B“ 1 : 3
12.09.18 16:00 FK Mutěnice SK Šlapanice 2 : 4
12. kolo
datum a čas domácí hosté skóre
29.08.18 14:00 TATRAN Kohoutovice „B“ RAFK/Modřice 6 : 0
29.08.18 16:00 TJ Slovan Bzenec SK Moravská Slavia-fotbal 2 : 3
29.08.18 16:00 Ždánice/Lovčice FC Hustopeče 0 : 3
29.08.18 16:00 FC Sparta Brno „B“ FC Svratka Brno „B“ 7 : 5
29.08.18 16:00 FK Mutěnice Újezd u Brna/Prace 1 : 1
29.08.18 16:00 TJ Moravan Lednice Velké Pavlovice/Rakvice 8 : 1
29.08.18 17:00 FK Hodonín „B“ SK Šlapanice 8 : 0
3. kolo
datum a čas domácí hosté skóre
01.09.18 09:00 FC Sparta Brno „B“ SK Moravská Slavia-fotbal 23 : 0
01.09.18 09:00 SK Šlapanice Velké Pavlovice/Rakvice 6 : 0
01.09.18 12:30 FC Hustopeče FC Svratka Brno „B“ 3 : 7
01.09.18 13:00 Ždánice/Lovčice RAFK/Modřice 0 : 1
02.09.18 09:00 TATRAN Kohoutovice „B“ FK Mutěnice 14 : 0
02.09.18 09:00 FK Hodonín „B“ TJ Slovan Bzenec 10 : 1
02.09.18 10:00 TJ Moravan Lednice Újezd u Brna/Prace 0 : 3
13. kolo
datum a čas domácí hosté skóre
05.09.18 16:00 FC Hustopeče FK Mutěnice 6 : 2
05.09.18 16:00 Velké Pavlovice/Rakvice FK Hodonín „B“ 0 : 6
05.09.18 16:00 RAFK/Modřice FC Sparta Brno „B“ 0 : 17
05.09.18 16:00 TJ Slovan Bzenec TATRAN Kohoutovice „B“ 2 : 0
05.09.18 16:00 SK Šlapanice Ždánice/Lovčice 3 : 3
05.09.18 16:00 Újezd u Brna/Prace SK Moravská Slavia-fotbal 13 : 0
05.09.18 17:30 FC Svratka Brno „B“ TJ Moravan Lednice 9 : 5
4. kolo
datum a čas domácí hosté skóre
08.09.18 09:00 SK Moravská Slavia-fotbal TJ Moravan Lednice 2 : 2
08.09.18 10:30 FC Svratka Brno „B“ SK Šlapanice 5 : 2
09.09.18 09:00 TJ Slovan Bzenec Ždánice/Lovčice 2 : 3
09.09.18 09:00 Újezd u Brna/Prace FK Hodonín „B“ 1 : 1
09.09.18 09:00 TATRAN Kohoutovice „B“ FC Sparta Brno „B“ 2 : 16
09.09.18 09:30 RAFK/Modřice FC Hustopeče 0 : 1
09.09.18 09:30 FK Mutěnice Velké Pavlovice/Rakvice 1 : 2
5. kolo
datum a čas domácí hosté skóre
15.09.18 09:00 SK Šlapanice RAFK/Modřice 9 : 1
15.09.18 09:00 Velké Pavlovice/Rakvice FC Svratka Brno „B“ 1 : 7
15.09.18 09:00 FK Hodonín „B“ SK Moravská Slavia-fotbal 1 : 2
15.09.18 09:00 FC Sparta Brno „B“ FK Mutěnice 9 : 0
15.09.18 12:00 FC Hustopeče TJ Slovan Bzenec 5 : 0
15.09.18 13:00 Ždánice/Lovčice Újezd u Brna/Prace 2 : 4
16.09.18 10:00 TJ Moravan Lednice TATRAN Kohoutovice „B“ 6 : 3
6. kolo
datum a čas domácí hosté skóre
22.09.18 09:00 SK Moravská Slavia-fotbal Ždánice/Lovčice 7 : 1
22.09.18 09:30 FK Mutěnice FC Svratka Brno „B“ 0 : 9
23.09.18 09:00 Újezd u Brna/Prace FC Hustopeče 2 : 1
23.09.18 09:00 FC Sparta Brno „B“ TJ Moravan Lednice 6 : 0
23.09.18 09:00 TJ Slovan Bzenec SK Šlapanice 0 : 7
23.09.18 09:00 TATRAN Kohoutovice „B“ FK Hodonín „B“ 7 : 4
23.09.18 09:30 RAFK/Modřice Velké Pavlovice/Rakvice 1 : 2
7. kolo
datum a čas domácí hosté skóre
29.09.18 09:00 SK Šlapanice Újezd u Brna/Prace 0 : 2
29.09.18 09:00 Velké Pavlovice/Rakvice TJ Slovan Bzenec 12 : 0
29.09.18 09:00 FK Hodonín „B“ FC Sparta Brno „B“ 3 : 0
29.09.18 10:30 FC Svratka Brno „B“ RAFK/Modřice 9 : 0
29.09.18 11:00 FC Hustopeče SK Moravská Slavia-fotbal 3 : 6
29.09.18 13:00 Ždánice/Lovčice TATRAN Kohoutovice „B“ 3 : 1
30.09.18 10:00 TJ Moravan Lednice FK Mutěnice 9 : 1
8. kolo
datum a čas domácí hosté skóre
06.10.18 09:00 FC Sparta Brno „B“ Ždánice/Lovčice 14 : 0
06.10.18 09:00 SK Moravská Slavia-fotbal SK Šlapanice 0 : 3
07.10.18 09:00 Újezd u Brna/Prace Velké Pavlovice/Rakvice 3 : 0
07.10.18 09:00 TJ Slovan Bzenec FC Svratka Brno „B“ 0 : 6
07.10.18 09:00 TATRAN Kohoutovice „B“ FC Hustopeče 3 : 5
07.10.18 09:30 FK Mutěnice RAFK/Modřice 3 : 1
07.10.18 10:00 TJ Moravan Lednice FK Hodonín „B“ 3 : 3
9. kolo
datum a čas domácí hosté skóre
13.10.18 09:00 FK Hodonín „B“ FK Mutěnice 11 : 2
13.10.18 09:00 SK Šlapanice TATRAN Kohoutovice „B“ 6 : 2
13.10.18 09:00 Velké Pavlovice/Rakvice SK Moravská Slavia-fotbal 1 : 6
13.10.18 10:30 FC Svratka Brno „B“ Újezd u Brna/Prace 1 : 2
13.10.18 11:00 FC Hustopeče FC Sparta Brno „B“ 0 : 5
13.10.18 13:00 Ždánice/Lovčice TJ Moravan Lednice 4 : 7
14.10.18 09:30 RAFK/Modřice TJ Slovan Bzenec 2 : 3
10. kolo
datum a čas domácí hosté skóre
20.10.18 09:00 FK Hodonín „B“ Ždánice/Lovčice 4 : 0
21.10.18 09:00 FC Sparta Brno „B“ SK Šlapanice 6 : 2
21.10.18 09:00 Újezd u Brna/Prace RAFK/Modřice 7 : 2
21.10.18 09:00 SK Moravská Slavia-fotbal FC Svratka Brno „B“ 2 : 18
21.10.18 09:00 TATRAN Kohoutovice „B“ Velké Pavlovice/Rakvice 2 : 1
21.10.18 09:30 FK Mutěnice TJ Slovan Bzenec 3 : 3
21.10.18 10:00 TJ Moravan Lednice FC Hustopeče 1 : 1
11. kolo
datum a čas domácí hosté skóre
27.10.18 09:00 SK Šlapanice TJ Moravan Lednice 3 : 2
27.10.18 09:00 Velké Pavlovice/Rakvice FC Sparta Brno „B“ 1 : 13
27.10.18 10:00 FC Hustopeče FK Hodonín „B“ 3 : 0
30.10.18 14:30 FC Svratka Brno „B“ TATRAN Kohoutovice „B“ – : –
27.10.18 13:00 Ždánice/Lovčice FK Mutěnice 3 : 5
28.10.18 09:00 TJ Slovan Bzenec Újezd u Brna/Prace 1 : 1
28.10.18 09:30 RAFK/Modřice SK Moravská Slavia-fotbal – : –k
1. kolo
datum a čas domácí hosté skóre
03.11.18 09:00 SK Moravská Slavia-fotbal FK Mutěnice – : –
03.11.18 12:00 FC Hustopeče SK Šlapanice – : –
03.11.18 13:00 Ždánice/Lovčice Velké Pavlovice/Rakvice – : –
04.11.18 09:00 TATRAN Kohoutovice „B“ Újezd u Brna/Prace – : –
04.11.18 09:00 FC Sparta Brno „B“ TJ Slovan Bzenec – : –
04.11.18 10:00 TJ Moravan Lednice RAFK/Modřice – : –
04.11.18 10:00 FK Hodonín „B“ FC Svratka Brno „B“ – : –