MLADŠÍ PŘÍPRAVKA U9

InformaceHráčiUtkání


KATEGORIE U9  (ročník 2010 a mladší):

Dvořan Jan, Paták Jonáš, Höhn Patrik, Poula Šimon, Hladiš Šimon, 

Anaňjev Arťom, Eliáš Dominik, Zábranský Jakub, Dobešek Michal, Raštica Bronislav.


Zimní tréninky v roce 2019 :

Pondělí – 16.30 – 18.00hod – stadion Bzenec

Středa   –

Čtvrtek – 16.30 – 18.00hod  – stadion Bzenec


Rozpis utkání – Jaro 2019 najdete v záložce „Utkání“



Ne 26.5. v 10.00hod. – utkání v Prušánkách.

Hráči: Poula, Eliáš, Hladiš, Dvořan, Anaňjev A, Zábranský, Raštica B.

Info: odjezd od stadionu v 8.50hod, nebo v 9.30hod v Prušánkách. S sebou Kopačky, chrániče, termoprádlo,teplákové soupravy, pití.


Ne .

Hráči: .

Info: v sekci starší přípravka U11


Letní soustředění Vápenky 2019

Termín: neděle 11.8.2019 – pátek 16.8.2019

Odjezd 15:00 hod. od ZŠ, návrat cca kolem 15:30 hod. zase k ZŠ

Doprava: BUS

Cena: cca 3.000,-Kč/osoba      Přihláška: Vápenky 2019


Fotky ze soustředění ZDE.

FOTKY COERVER:

http://trenerlada.rajce.idnes.cz/Individualni_trenink_Bzenec_6.9.2017/

http://trenerlada.rajce.idnes.cz/Individualni_trenink_Bzenec_13.9.2017/ 

http://trenerlada.rajce.idnes.cz/Individualni_trenink_Bzenec_4.10.2017/

http://trenerlada.rajce.idnes.cz/Individualni_trenink_Bzenec_18.10.2017_mladsi/


Trenéři:

ball Prokeš David,  mobil: 605 930 059,   e-mail: david.prokes@seznam.cz               

Dvořan Jan

Přezdívka: Honza
Ročník: 2010
Dres č.: 9

Paták Jonáš

Přezdívka: Jony
Ročník: 2010
Dres č.: 6

Dobešek Michal

Přezdívka: Anýz
Ročník: 2011
Dres č.: 2

Hladiš Šimon

Přezdívka: Šíma
Ročník: 2010
Dres č.: 

Anaňjev Arťom

Přezdívka: Arťo
Ročník: 2010
Dres č.: 

Höhn Patrik

Přezdívka: Paťa
Ročník: 2010
Dres č.: 5

Zábranský Jakub

Přezdívka: Kuba
Ročník: 2010
Dres č.: 8

Eliáš Dominik

Přezdívka: Domča
Ročník: 2010
Dres č.:

Poula Šimon

Přezdívka: Šimi
Ročník: 2010
Dres č.: 11
den datum čas odj./sraz  domácí hosté  hříště skóre
So 6.4. 10.00 9.20 Bz Hr. Lhota    
Ne 14.4. 10.00 9.00/9.30 Hodonín Bz    
So 20.4. 10.00 9.20 Bz Veselí n.M.    
Ne 28.4. 10.00 9.15/9.30 Vacenovice Bz    
Stř 1.5. 10.00 9.20 Bz KEN Veselí    
Po 3.6. 17.00 9.15/9.30 Milotice Bz    
Stř 8.5. 8.00 7.30/7.45 Turnaj Strážnice
Zrušeno    
Po 27.5. 17.00 16.00 Bz Dubňany    
So 11.5. 10.00 9.00/9.30 Velká n.V. Bz    
So 18.5. 10.00 9.20 Bz FKM Morava    
Ne 26.5. 10.00 9.00/9.30 Prušánky Bz    
So 1.6. 10.00 9.20 Bz Kyjov    
So 8.6. 15.15 14.30/14.45 Vnorovy Bz    
Čtv 13.6. 17.00 16.30 Bz Strážnice