MLADŠÍ PŘÍPRAVKA U9

InformaceHráčiUtkání


Fotky ze soustředění ZDE.

KATEGORIE U9  (ročník 2010 a mladší):

Dvořan Jan, Paták Jonáš, Höhn Patrik, Poula Šimon, Hladiš Šimon, 

Anaňjev Arťom, Eliáš Dominik, Zábranský Jakub, Dobešek Michal, Raštica Bronislav.


Zimní tréninky v roce 2019 :

Pondělí –

Středa   – 16.30 – 18:00 hod  – ZŠ Bzenec

Pátek     – 22.3. trénink ZRUŠEN!!!

POZOR – noste oblečení a obuv do haly i ven na trávu.


Zimní turnaje „OHL“ –  přípravek 2018 – 2019  
den datum kategorie hala čas
Sobota 1.12.2018 ml. přípravka Lužice 15.00 – 18.00
Neděle 16.12.2018 ml. přípravka Lužice 12.45 – 15.30
Neděle 13.1.2019 ml. přípravka Dolní Bojanovice 8:00 – 13:00
Sobota 19.1.2019 ml. přípravka Dolní Bojanovice 13:00 – 15:00
Neděle 27.1.2019 ml. přípravka Veselí nad Moravou 8:40 – 12:30
Sobota 23.2.2019 ml. přípravka Dolní Bojanovice 13.00 – 17.00
Neděle 3.3.2019 ml. přípravka Dolní Bojanovice 15.00 – 17.20
Sobota 9.3.2019 ml. přípravka Dolní Bojanovice 16.00 – 18.30
Neděle 24.3.2019 ml. přípravka Lužice 12:20 – 16.30

Ne 24.3.2019 poslední turnaj OHL – ve 12.20hod, Lužice.

Hráči: .Poula Š., Frelich S., Eliáš D., Höhn P., Höhn D., Dobešek M., Klobásková  N.,Raštica B., Tomek L., Drozdy M., Anaňjev A., Anaňjev D.

Info: Odjezd ze stadionu ve Bzenci ve 11.15 hod. nebo 11.45 v Lužicích. Sebou – sálovky,teplákové soupravy, pití,  Lehká svačina – ovoce.


So 23.3. turnaj OHL – Lužice – kategorie U11.  

Hráči: Hladiš, Dvořan, Zábranský.

Info: v kategorii U11 – starší přípravka.


FOTKY COERVER:

http://trenerlada.rajce.idnes.cz/Individualni_trenink_Bzenec_6.9.2017/

http://trenerlada.rajce.idnes.cz/Individualni_trenink_Bzenec_13.9.2017/ 

http://trenerlada.rajce.idnes.cz/Individualni_trenink_Bzenec_4.10.2017/

http://trenerlada.rajce.idnes.cz/Individualni_trenink_Bzenec_18.10.2017_mladsi/


Prosím RODIČE o přečtení…


Trenéři:

ball Prokeš David,  mobil: 605 930 059,   e-mail: david.prokes@seznam.cz               

ball Dobešek Miroslav,  mobil: 731 712 394 e-mail: miradobesek@seznam.cz

 

Dvořan Jan

Přezdívka: Honza
Ročník: 2010
Dres č.: 9

Paták Jonáš

Přezdívka: Jony
Ročník: 2010
Dres č.: 6

Dobešek Michal

Přezdívka: Anýz
Ročník: 2011
Dres č.: 2

Hladiš Šimon

Přezdívka: Šíma
Ročník: 2010
Dres č.: 

Anaňjev Arťom

Přezdívka: Arťo
Ročník: 2010
Dres č.: 

Höhn Patrik

Přezdívka: Paťa
Ročník: 2010
Dres č.: 5

Zábranský Jakub

Přezdívka: Kuba
Ročník: 2010
Dres č.: 8

Eliáš Dominik

Přezdívka: Domča
Ročník: 2010
Dres č.:

Poula Šimon

Přezdívka: Šimi
Ročník: 2010
Dres č.: 11
den datum čas sraz/odj.  domácí hosté skóre