MLADŠÍ ŽÁCI

InformaceHráčiUtkáníTabulka soutěžeZápasy soutěže

 

Letní soustředění Vápenky 2021

Termín: 8.8.2021 – 13.8.2021, Odjezd na soutředění bude v neděli 8.8.2021 ve 14 hod. autobusem ze stadionu ve Bzenci. Příjezd bude kolem 14.30 hod. v pátek 13.8.2021 do Bzence a následně do Vracova na zastávku na náměstí.

Předpokládaná cena: 3.800 Kč, pozor cena bude ještě upřesněna! Přihláška a informace jsou ke stažení zde: Vápenky 2021

 

Tréninky léto 2021, přípravné zápasy

Pondělí 24.5.2021 Vracov stadion 17:00 – 18:30

Středa 26.5.2021 přípravné utkání hřiště KEN Veselí (Zarazice) od 17:30

 

Trenér:   Josef Vajdík, 777773546,    josef-vajdik@seznam.cz

 

Hudeček Adam

Přezdívka:
Ročník: 2005
Dres č.:

Žůrek Adam

Přezdívka:
Ročník: 2006
Dres č.: 

Kořán Daniel

Přezdívka:
Ročník: 2005
Dres č.:

Chmelař Jakub

Přezdívka:
Ročník: 2005
Dres č.:

Řihák Jaroslav

Přezdívka:
Ročník: 2004
Dres č.:

Řihák Jaroslav

Přezdívka:
Ročník: 2005
Dres č.:

Tomek Jiří

Přezdívka:
Ročník: 2006
Dres č.:

Batrla Lukáš

Přezdívka:
Ročník: 2005
Dres č.:

Vajdík Michal

Přezdívka:
Ročník: 2005
Dres č.:

Vajdík Tomáš

Přezdívka:
Ročník: 2006
Dres č.:

Čevelík Ondřej

Přezdívka:
Ročník: 2005
Dres č.:

Obdržálek Petr

Přezdívka:
Ročník: 2005
Dres č.:

Marhefka Samuel

Přezdívka:
Ročník: 2006
Dres č.:

Němeček Šimon

Přezdívka:
Ročník: 2006
Dres č.:

Hynčica Tomáš

Přezdívka:
Ročník: 2006
Dres č.:
kolo datum a čas domácí hosté skóre zápis
2. 22.08.21 10:45 Bzenec/Vracov TJ Moravan Lednice 1:10 zápis
3. 28.08.21 11:15 Dubňany/Mutěnice Bzenec/Vracov 1:2 zápis
12. 31.08.21 17:45 Bzenec/Vracov Velké Pavlovice/Rakvice 2:5 zápis
4. 05.09.21 10:45 Bzenec/Vracov FC Pálava Mikulov 5:1 zápis
5. 11.09.21 10:45 FC Hustopeče Bzenec/Vracov —:—  
7. 25.09.21 14:00 TJ Sokol Dambořice Bzenec/Vracov —:—  
8. 03.10.21 10:45 Bzenec/Vracov SK Slatina —:—  
9. 09.10.21 11:45 FKM Podluží Bzenec/Vracov —:—  
10. 28.09.21 10:45 Bzenec/Vracov FC Kyjov 1919 —:—  
11. 24.10.21 10:45 RAFK Bzenec/Vracov —:—  
1. 31.10.21 10:45 Bzenec/Vracov SK Krumvíř —:—  
13. 07.11.21 10:45 SK Šlapanice Bzenec/Vracov —:—  

Tabulka celková

Rk. Družstvo Záp. + 0 Skóre Body
1 FC Hustopeče 4 3 1 0 13:4 10
2 SK Slatina 4 2 1 1 21:8 7
3 SK Krumvíř 4 2 1 1 19:9 7
4 Dubňany/Mutěnice 4 2 1 1 8:6 7
5 Bzenec/Vracov 4 2 0 2 10:17 6
6 TJ Moravan Lednice 4 1 2 1 15:8 5
7 RAFK 3 1 2 0 4:3 5
8 SK Šlapanice 4 1 1 2 10:18 4
9 TJ Sokol Dambořice 2 1 0 1 10:7 3
10 FC Pálava Mikulov 3 1 0 2 12:11 3
11 Velké Pavlovice/Rakvice 2 1 0 1 5:5 3
12 FC Kyjov 1919 3 0 1 2 7:12 1
13 FKM Podluží 3 0 0 3 4:30 0

Tabulka doma

Rk. Družstvo Záp. + 0 Skóre Body
1 SK Krumvíř 3 2 0 1 17:7 6
2 FC Hustopeče 2 2 0 0 7:2 6
3 RAFK 2 1 1 0 3:2 4
4 SK Slatina 1 1 0 0 14:1 3
5 FC Pálava Mikulov 2 1 0 1 11:6 3
6 TJ Sokol Dambořice 1 1 0 0 9:5 3
7 Dubňany/Mutěnice 2 1 0 1 2:2 3
8 Bzenec/Vracov 3 1 0 2 8:16 3
9 TJ Moravan Lednice 3 0 2 1 5:7 2
10 FC Kyjov 1919 1 0 1 0 2:2 1
11 SK Šlapanice 2 0 1 1 3:7 1

Tabulka venku

Rk. Družstvo Záp. + 0 Skóre Body
1 FC Hustopeče 2 1 1 0 6:2 4
2 Dubňany/Mutěnice 2 1 1 0 6:4 4
3 SK Slatina 3 1 1 1 7:7 4
4 TJ Moravan Lednice 1 1 0 0 10:1 3
5 Bzenec/Vracov 1 1 0 0 2:1 3
6 Velké Pavlovice/Rakvice 2 1 0 1 5:5 3
7 SK Šlapanice 2 1 0 1 7:11 3
8 SK Krumvíř 1 0 1 0 2:2 1
9 RAFK 1 0 1 0 1:1 1
10 TJ Sokol Dambořice 1 0 0 1 1:2 0
11 FC Pálava Mikulov 1 0 0 1 1:5 0
12 FC Kyjov 1919 2 0 0 2 5:10 0
13 FKM Podluží 3 0 0 3 4:30 0
2. kolo 
datum a čas domácí hosté skóre
22.09.21 17:00 Velké Pavlovice/Rakvice FC Pálava Mikulov 3:0
15.09.21 17:00 TJ Sokol Dambořice FKM Podluží 5:3
22.08.21 10:45 SK Krumvíř SK Slatina 1:3
22.08.21 10:45 Bzenec/Vracov TJ Moravan Lednice 1:10
22.08.21 10:45 SK Šlapanice Dubňany/Mutěnice 2:2
22.08.21 11:15 RAFK FC Hustopeče 1:1
3. kolo 
datum a čas domácí hosté skóre
28.08.21 09:30 SK Slatina FKM Podluží 14:1
28.08.21 10:45 FC Hustopeče Velké Pavlovice/Rakvice 3:0
28.08.21 10:45 FC Pálava Mikulov SK Šlapanice 4:5
28.08.21 11:15 Dubňany/Mutěnice Bzenec/Vracov 1:2
28.08.21 15:00 TJ Sokol Dambořice FC Kyjov 1919 9:5
29.08.21 11:45 TJ Moravan Lednice SK Krumvíř 2:2
12. kolo 
datum a čas domácí hosté skóre
31.08.21 17:45 FC Hustopeče SK Slatina 4:2
31.08.21 17:45 TJ Moravan Lednice RAFK 1:1
31.08.21 17:45 FC Pálava Mikulov FKM Podluží 7:1
31.08.21 17:45 Dubňany/Mutěnice FC Kyjov 1919 1:0
31.08.21 17:45 SK Krumvíř SK Šlapanice 7:2
31.08.21 17:45 Bzenec/Vracov Velké Pavlovice/Rakvice 2:5
4. kolo 
datum a čas domácí hosté skóre
04.09.21 10:45 SK Krumvíř FKM Podluží 9:2
04.09.21 10:45 FC Kyjov 1919 SK Slatina 2:2
05.09.21 10:45 SK Šlapanice FC Hustopeče 1:5
05.09.21 10:45 Bzenec/Vracov FC Pálava Mikulov 5:1
05.09.21 11:15 RAFK TJ Sokol Dambořice 2:1
05.09.21 11:45 TJ Moravan Lednice Dubňany/Mutěnice 2:4
5. kolo 
datum a čas domácí hosté skóre
11.09.21 09:30 SK Slatina RAFK 1:1
11.09.21 10:45 FC Hustopeče Bzenec/Vracov 4:0
11.09.21 10:45 FC Pálava Mikulov TJ Moravan Lednice 1:2
11.09.21 11:45 FKM Podluží FC Kyjov 1919 1:16
11.09.21 14:30 TJ Sokol Dambořice Velké Pavlovice/Rakvice 3:0K
12.09.21 11:15 Dubňany/Mutěnice SK Krumvíř 3:2
6. kolo 
datum a čas domácí hosté skóre
18.09.21 10:45 Velké Pavlovice/Rakvice SK Slatina 2:2
18.09.21 10:45 SK Krumvíř FC Kyjov 1919 0:8
19.09.21 10:45 SK Šlapanice TJ Sokol Dambořice 2:4
19.09.21 11:15 FKM Podluží RAFK 0:12
19.09.21 11:15 Dubňany/Mutěnice FC Pálava Mikulov 9:1
19.09.21 11:45 TJ Moravan Lednice FC Hustopeče 7:2
7. kolo 
datum a čas domácí hosté skóre
25.09.21 09:30 SK Slatina SK Šlapanice 2:4
25.09.21 10:45 FC Kyjov 1919 RAFK 1:2
25.09.21 10:45 FC Hustopeče Dubňany/Mutěnice 7:1
25.09.21 10:45 FC Pálava Mikulov SK Krumvíř 7:1
25.09.21 11:45 FKM Podluží Velké Pavlovice/Rakvice 0:4
25.09.21 14:00 TJ Sokol Dambořice Bzenec/Vracov 4:3
8. kolo 
datum a čas domácí hosté skóre
02.10.21 10:45 FC Pálava Mikulov FC Hustopeče —:—
02.10.21 10:45 SK Krumvíř RAFK —:—
02.10.21 10:45 Velké Pavlovice/Rakvice FC Kyjov 1919 —:—
03.10.21 10:45 SK Šlapanice FKM Podluží —:—
03.10.21 10:45 Bzenec/Vracov SK Slatina —:—
03.10.21 11:45 TJ Moravan Lednice TJ Sokol Dambořice —:—
9. kolo
datum a čas domácí hosté skóre
09.10.21 09:30 SK Slatina TJ Moravan Lednice —:—
09.10.21 10:45 FC Kyjov 1919 SK Šlapanice —:—
09.10.21 10:45 FC Hustopeče SK Krumvíř —:—
09.10.21 11:45 FKM Podluží Bzenec/Vracov —:—
10.10.21 10:45 RAFK Velké Pavlovice/Rakvice —:—
10.10.21 10:45 TJ Sokol Dambořice Dubňany/Mutěnice —:—
10. kolo 
datum a čas domácí hosté skóre
28.09.21 10:45 Bzenec/Vracov FC Kyjov 1919 3:3
16.10.21 10:45 SK Krumvíř Velké Pavlovice/Rakvice —:—
16.10.21 10:45 FC Pálava Mikulov TJ Sokol Dambořice —:—
16.10.21 11:45 TJ Moravan Lednice FKM Podluží —:—
17.10.21 10:45 SK Šlapanice RAFK —:—
17.10.21 11:15 Dubňany/Mutěnice SK Slatina —:—
11. kolo 
datum a čas domácí hosté skóre
23.10.21 09:30 SK Slatina FC Pálava Mikulov —:—
23.10.21 10:45 FC Kyjov 1919 TJ Moravan Lednice —:—
23.10.21 10:45 Velké Pavlovice/Rakvice SK Šlapanice —:—
23.10.21 11:45 FKM Podluží Dubňany/Mutěnice —:—
24.10.21 10:45 RAFK Bzenec/Vracov —:—
24.10.21 10:45 TJ Sokol Dambořice FC Hustopeče —:—
1. kolo 
datum a čas domácí hosté skóre
30.10.21 10:45 FC Hustopeče FC Kyjov 1919 —:—
30.10.21 10:45 FC Pálava Mikulov RAFK —:—
30.10.21 11:15 Dubňany/Mutěnice Velké Pavlovice/Rakvice —:—
31.10.21 10:45 Bzenec/Vracov SK Krumvíř —:—
31.10.21 11:45 TJ Sokol Dambořice SK Slatina —:—
31.10.21 11:45 TJ Moravan Lednice SK Šlapanice —:—
13. kolo 
datum a čas domácí hosté skóre
06.11.21 10:45 FC Kyjov 1919 FC Pálava Mikulov —:—
06.11.21 10:45 Velké Pavlovice/Rakvice TJ Moravan Lednice —:—
06.11.21 11:45 FKM Podluží FC Hustopeče —:—
07.11.21 10:45 SK Šlapanice Bzenec/Vracov —:—
07.11.21 11:15 RAFK Dubňany/Mutěnice —:—
07.11.21 11:45 TJ Sokol Dambořice SK Krumvíř —:—