MLADŠÍ ŽÁCI

InformaceHráčiUtkáníTabulka soutěžeZápasy soutěže

 

Tréninky:

Úterý: 17:00 – 18:30 – hala tělocvičny SOU ulice Vinařů

Čtvrtek: 16:30 – 18:00 – hala nafukovací Těmice

 

Vybíráme členské poplatky pro rok 2019. Poplatek je stanoven 800Kč na jedno dítě.

V případě, že má někdo v klubu sourozence, platí každý další sourozenec 400Kč. 

Termín odevzdání 1.2.2019. Platba u trenéra.

Děkuji za dodržení termínu.

 


Rozpis zimní přípravy 2018-2019

Neděle 27.1.2019 – OHL Lužice sraz 9:45 stadion – návrat cca 14:00 hodin

Neděle 3.2.2019 – OHL Lužice

Sobota 23.2.2019 – OHL Lužice

Středa 20.2.2019 přípravné utkání UT Staré Město Širůch od 17:00, sraz 16:00 stadion, návrat cca 19:00

Neděle 3.3.2019 – OHL Lužice

Neděle 17.3.2019 – OHL Lužice

 


Trenéři:   Josef Vajdík, 777773546,    josef-vajdik@seznam.cz

                 Lukáš Vajdík  774773800

Hudeček Adam

Přezdívka:
Ročník: 2005
Dres č.:

Žůrek Adam

Přezdívka:
Ročník: 2006
Dres č.: 

Kořán Daniel

Přezdívka:
Ročník: 2005
Dres č.:

Chmelař Jakub

Přezdívka:
Ročník: 2005
Dres č.:

Řihák Jaroslav

Přezdívka:
Ročník: 2004
Dres č.:

Řihák Jaroslav

Přezdívka:
Ročník: 2005
Dres č.:

Tomek Jiří

Přezdívka:
Ročník: 2006
Dres č.:

Batrla Lukáš

Přezdívka:
Ročník: 2005
Dres č.:

Vajdík Michal

Přezdívka:
Ročník: 2005
Dres č.:

Vajdík Tomáš

Přezdívka:
Ročník: 2006
Dres č.:

Čevelík Ondřej

Přezdívka:
Ročník: 2005
Dres č.:

Obdržálek Petr

Přezdívka:
Ročník: 2005
Dres č.:

Marhefka Samuel

Přezdívka:
Ročník: 2006
Dres č.:

Němeček Šimon

Přezdívka:
Ročník: 2006
Dres č.:

Hynčica Tomáš

Přezdívka:
Ročník: 2006
Dres č.:
kolo datum a čas domácí hosté výsledek zápis
2. 26.08.18 10:45 TJ Slovan Bzenec TJ Moravan Lednice 1 : 6 zápis 
12. 12.09.18 17:45 TJ Slovan Bzenec FC Moravská Slavia 1 : 1 zápis 
3. 02.09.18 10:45 FK Hodonín „B“ TJ Slovan Bzenec 7 : 1 zápis
13. 05.09.18 17:45 TJ Slovan Bzenec TATRAN Kohoutovice „B“ 4 : 3 zápis
4. 09.09.18 10:45 TJ Slovan Bzenec Ždánice/Lovčice 2 : 2 zápis 
5. 15.09.18 14:00 FC Hustopeče TJ Slovan Bzenec 3 : 2 zápis
6. 23.09.18 10:45 TJ Slovan Bzenec SK Šlapanice 6 : 0 zápis 
7. 29.09.18 10:45 Velké Pavlovice/Rakvice TJ Slovan Bzenec 12 : 3 zápis
8. 07.10.18 10:45 TJ Slovan Bzenec FC Svratka Brno „B“ 0 : 6 zápis
9. 14.10.18 11:45 RAFK/Modřice TJ Slovan Bzenec 4 : 4 zápis 
10. 21.10.18 11:15 FK Mutěnice TJ Slovan Bzenec 1 : 6 zápis 
11. 28.10.18 10:45 TJ Slovan Bzenec Újezd u Brna/Prace 4 : 2 zápis 
1. 04.11.18 10:45 FC Sparta Brno „B“ TJ Slovan Bzenec 2 : 1 zápis

Tabulka celková

Rk. Družstvo Záp. + 0 Skóre Body
1 FK Hodonín „B“ 13 12 0 1 118:28 36
2 Velké Pavlovice/Rakvice 13 10 1 2 92:33 31
3 FC Sparta Brno „B“ 13 10 1 2 67:29 31
4 TJ Moravan Lednice 13 9 3 1 82:32 30
5 FC Svratka Brno „B“ 13 8 1 4 74:47 25
6 FC Hustopeče 13 7 0 6 34:34 21
7 Újezd u Brna/Prace 13 6 0 7 39:58 18
8 FK Mutěnice 13 5 0 8 56:65 15
9 TJ Slovan Bzenec 13 4 3 6 35:49 15
10 SK Šlapanice 13 4 1 8 23:70 13
11 SK Moravská Slavia-fotbal 13 3 1 9 17:92 10
12 RAFK/Modřice 13 2 2 9 43:62 8
13 Ždánice/Lovčice 13 2 2 9 28:51 8
14 TATRAN Kohoutovice „B“ 13 1 1 11 32:90 4

Tabulka doma

Rk. Družstvo Záp. + 0 Skóre Body
1 FK Hodonín „B“ 7 6 0 1 68:16 18
2 FC Sparta Brno „B“ 7 5 1 1 29:15 16
3 Velké Pavlovice/Rakvice 6 5 0 1 50:14 15
4 TJ Moravan Lednice 7 4 2 1 43:19 14
5 FC Svratka Brno „B“ 6 4 1 1 33:19 13
6 FC Hustopeče 7 4 0 3 21:20 12
7 Újezd u Brna/Prace 6 4 0 2 23:27 12
8 TJ Slovan Bzenec 7 3 2 2 18:20 11
9 SK Šlapanice 6 3 1 2 15:27 10
10 FK Mutěnice 6 2 0 4 24:27 6
11 SK Moravská Slavia-fotbal 6 2 0 4 12:37 6
12 Ždánice/Lovčice 7 1 0 6 14:36 3
13 RAFK/Modřice 6 0 1 5 11:31 1
14 TATRAN Kohoutovice „B“ 7 0 0 7 18:53 0

Tabulka venku

Rk. Družstvo Záp. + 0 Skóre Body
1 FK Hodonín „B“ 6 6 0 0 50:12 18
2 TJ Moravan Lednice 6 5 1 0 39:13 16
3 Velké Pavlovice/Rakvice 7 5 1 1 42:19 16
4 FC Sparta Brno „B“ 6 5 0 1 38:14 15
5 FC Svratka Brno „B“ 7 4 0 3 41:28 12
6 FC Hustopeče 6 3 0 3 13:14 9
7 FK Mutěnice 7 3 0 4 32:38 9
8 RAFK/Modřice 7 2 1 4 32:31 7
9 Újezd u Brna/Prace 7 2 0 5 16:31 6
10 Ždánice/Lovčice 6 1 2 3 14:15 5
11 TJ Slovan Bzenec 6 1 1 4 17:29 4
12 TATRAN Kohoutovice „B“ 6 1 1 4 14:37 4
13 SK Moravská Slavia-fotbal 7 1 1 5 5:55 4
14 SK Šlapanice 7 1 0 6 8:43 3
2. kolo
datum a čas domácí hosté výsledek
25.08.18 09:00 FC Svratka Brno „B“ Ždánice/Lovčice 7 : 3
25.08.18 10:45 Velké Pavlovice/Rakvice FC Hustopeče 6 : 0
25.08.18 10:45 SK Moravská Slavia-fotbal TATRAN Kohoutovice „B“ 7 : 1
26.08.18 10:45 Újezd u Brna/Prace FC Sparta Brno „B“ 1 : 11
26.08.18 10:45 TJ Slovan Bzenec TJ Moravan Lednice 1 : 6
26.08.18 11:15 RAFK/Modřice FK Hodonín „B“ 0 : 12
12.09.18 17:45 FK Mutěnice SK Šlapanice 7 : 2
12. kolo
datum a čas domácí hosté skóre
29.08.18 15:45 TATRAN Kohoutovice „B“ RAFK/Modřice 3 : 11
12.09.18 17:45 TJ Slovan Bzenec SK Moravská Slavia-fotbal 2 : 3
29.08.18 17:45 Ždánice/Lovčice FC Hustopeče 1 : 4
29.08.18 17:45 FC Sparta Brno „B“ FC Svratka Brno „B“ 3 : 5
29.08.18 17:45 FK Mutěnice Újezd u Brna/Prace 7 : 0
29.08.18 17:45 TJ Moravan Lednice Velké Pavlovice/Rakvice 2 : 2
29.08.18 18:45 FK Hodonín „B“ SK Šlapanice 13 : 2
3. kolo
datum a čas domácí hosté skóre
01.09.18 10:45 FC Sparta Brno „B“ SK Moravská Slavia-fotbal 5 : 0
01.09.18 10:45 SK Šlapanice Velké Pavlovice/Rakvice 0 : 11
01.09.18 14:30 FC Hustopeče FC Svratka Brno „B“ 4 : 3
01.09.18 14:45 Ždánice/Lovčice RAFK/Modřice 2 : 1
02.09.18 10:45 TATRAN Kohoutovice „B“ FK Mutěnice 3 : 5
02.09.18 10:45 FK Hodonín „B“ TJ Slovan Bzenec 7 : 1
02.09.18 11:45 TJ Moravan Lednice Újezd u Brna/Prace 9 : 0
13. kolo
datum a čas domácí hosté skóre
05.09.18 16:00 FC Svratka Brno „B“ TJ Moravan Lednice 4 : 7
05.09.18 17:45 FC Hustopeče FK Mutěnice 4 : 2
05.09.18 17:45 Velké Pavlovice/Rakvice FK Hodonín „B“ 4 : 5
05.09.18 17:45 RAFK/Modřice FC Sparta Brno „B“ 2 : 3
05.09.18 17:45 TJ Slovan Bzenec TATRAN Kohoutovice „B“ 4 : 3
05.09.18 17:45 SK Šlapanice Ždánice/Lovčice 0 : 0
05.09.18 17:45 Újezd u Brna/Prace SK Moravská Slavia-fotbal 6 : 0
4. kolo
datum a čas domácí hosté skóre
08.09.18 09:00 FC Svratka Brno „B“ SK Šlapanice 8 : 0
08.09.18 10:45 SK Moravská Slavia-fotbal TJ Moravan Lednice 0 : 7
09.09.18 10:45 Újezd u Brna/Prace FK Hodonín „B“ 1 : 9
09.09.18 10:45 TJ Slovan Bzenec Ždánice/Lovčice 2 : 2
09.09.18 10:45 TATRAN Kohoutovice „B“ FC Sparta Brno „B“ 0 : 13
09.09.18 11:15 FK Mutěnice Velké Pavlovice/Rakvice 2 : 5
09.09.18 11:45 RAFK/Modřice FC Hustopeče 1 : 2
5. kolo
datum a čas domácí hosté skóre
15.09.18 10:45 SK Šlapanice RAFK/Modřice 5 : 3
15.09.18 10:45 Velké Pavlovice/Rakvice FC Svratka Brno „B“ 7 : 3
15.09.18 10:45 FK Hodonín „B“ SK Moravská Slavia-fotbal 22 : 1
15.09.18 10:45 FC Sparta Brno „B“ FK Mutěnice 8 : 5
15.09.18 14:00 FC Hustopeče TJ Slovan Bzenec 3 : 2
15.09.18 14:45 Ždánice/Lovčice Újezd u Brna/Prace 1 : 5
16.09.18 11:45 TJ Moravan Lednice TATRAN Kohoutovice „B“ 14 : 0
6. kolo
datum a čas domácí hosté skóre
22.09.18 10:45 SK Moravská Slavia-fotbal Ždánice/Lovčice 0 : 7
22.09.18 11:15 FK Mutěnice FC Svratka Brno „B“ 4 : 8
23.09.18 10:45 Újezd u Brna/Prace FC Hustopeče 2 : 1
23.09.18 10:45 FC Sparta Brno „B“ TJ Moravan Lednice 4 : 4
23.09.18 10:45 TJ Slovan Bzenec SK Šlapanice 6 : 0
23.09.18 10:45 TATRAN Kohoutovice „B“ FK Hodonín „B“ 3 : 8
23.09.18 11:45 RAFK/Modřice Velké Pavlovice/Rakvice 3 : 8
7. kolo
datum a čas domácí hosté skóre
29.09.18 09:00 FC Svratka Brno „B“ RAFK/Modřice 7 : 4
29.09.18 10:45 FK Hodonín „B“ FC Sparta Brno „B“ 3 : 5
29.09.18 10:45 SK Šlapanice Újezd u Brna/Prace 3 : 2
29.09.18 10:45 Velké Pavlovice/Rakvice TJ Slovan Bzenec 12 : 3
29.09.18 13:00 FC Hustopeče SK Moravská Slavia-fotbal 7 : 0 
29.09.18 14:45 Ždánice/Lovčice TATRAN Kohoutovice „B“ 3 : 4
30.09.18 11:45 TJ Moravan Lednice FK Mutěnice 9 : 3
8. kolo
datum a čas domácí hosté skóre
06.10.18 10:45 FC Sparta Brno „B“ Ždánice/Lovčice 2 : 0
06.10.18 10:45 SK Moravská Slavia-fotbal SK Šlapanice 2 : 1
07.10.18 10:45 Újezd u Brna/Prace Velké Pavlovice/Rakvice 6 : 3
07.10.18 10:45 TJ Slovan Bzenec FC Svratka Brno „B“ 0 : 6
07.10.18 10:45 TATRAN Kohoutovice „B“ FC Hustopeče 2 : 6
07.10.18 11:15 FK Mutěnice RAFK/Modřice 3 : 6
07.10.18 11:45 TJ Moravan Lednice FK Hodonín „B“ 3 : 10
9. kolo
datum a čas domácí hosté skóre
13.10.18 09:00 FC Svratka Brno „B“ Újezd u Brna/Prace 5 : 3
13.10.18 10:45 FK Hodonín „B“ FK Mutěnice 10 : 2
13.10.18 10:45 SK Šlapanice TATRAN Kohoutovice „B“ 7 : 4
13.10.18 10:45 Velké Pavlovice/Rakvice SK Moravská Slavia-fotbal 13 : 1
13.10.18 13:00 FC Hustopeče FC Sparta Brno „B“ 0 : 4
13.10.18 14:45 Ždánice/Lovčice TJ Moravan Lednice 8 : 8
14.10.18 11:45 RAFK/Modřice TJ Slovan Bzenec 4 : 4
10. kolo
datum a čas domácí hosté skóre
20.10.18 10:45 FK Hodonín „B“ Ždánice/Lovčice 4 : 2
21.10.18 10:45 FC Sparta Brno „B“ SK Šlapanice 5 : 0
21.10.18 10:45 Újezd u Brna/Prace RAFK/Modřice 7 : 3
21.10.18 10:45 SK Moravská Slavia-fotbal FC Svratka Brno „B“ 1 : 13
21.10.18 10:45 TATRAN Kohoutovice „B“ Velké Pavlovice/Rakvice 5 : 6
21.10.18 11:15 FK Mutěnice TJ Slovan Bzenec 1 : 6
21.10.18 11:45 TJ Moravan Lednice FC Hustopeče 2 : 0
11. kolo
datum a čas domácí hosté skóre
27.10.18 09:00 FC Svratka Brno „B“ TATRAN Kohoutovice „B“ 2 : 2
27.10.18 10:45 SK Šlapanice TJ Moravan Lednice 0 : 7
27.10.18 10:45 Velké Pavlovice/Rakvice FC Sparta Brno „B“ 8 : 2
27.10.18 12:00 FC Hustopeče FK Hodonín „B“ 1 : 6
27.10.18 14:45 Ždánice/Lovčice FK Mutěnice 2 : 7
28.10.18 10:45 TJ Slovan Bzenec Újezd u Brna/Prace 4 : 2
28.10.18 11:45 RAFK/Modřice SK Moravská Slavia-fotbal 1 : 2
1. kolo
datum a čas domácí hosté skóre
03.11.18 10:45 SK Moravská Slavia-fotbal FK Mutěnice 2 : 8
03.11.18 14:00 FC Hustopeče SK Šlapanice 2 : 3
03.11.18 14:45 Ždánice/Lovčice Velké Pavlovice/Rakvice 1 : 7
04.11.18 10:45 TATRAN Kohoutovice „B“ Újezd u Brna/Prace 2 : 4
04.11.18 10:45 FC Sparta Brno „B“ TJ Slovan Bzenec 2 : 1
04.11.18 11:45 TJ Moravan Lednice RAFK/Modřice 4 : 4
04.11.18 11:45 FK Hodonín „B“ FC Svratka Brno „B“ 9 : 3