MLADŠÍ ŽÁCI

InformaceHráčiUtkáníTabulka soutěžeZápasy soutěže

 

UPOZORNĚNÍ : Žádáme všechny rodiče, aby se v době tréninků a zápasů nijak nezdržovaly ve vnitřních prostorách stadionu!!!Děkujeme za pochopení.

Tréninky a zápasy jsou minimálně do 1.11.2020 zrušeny!

Rozpis zápasů podzim 2020

SO 22.8. Damobořice – Bzenec/Vracov 14:30 hřiště Bošovice odjezd 13:00 AUTA návrat 17:00

ST 26.8. Hustopeče – Bzenec/Vracov 17:45 odjezd BUS 14:00 návrat 20:00

SO 29.8. Měnín/Blučina – Bzenec/Vracov 16:30 odjezd BUS 12:45 návrat 19:00

NE 6.9. Bzenec/Vracov – V.Pavlovice/Rakvice 10:45 stadion Vracov sraz 10:00

SO 12.9. Podluží – Bzenec/Vracov 11:45 hřiště Kostice odjezd BUS 10:00 návrat 15:30

NE 20.9. Bzenec/Vracov – Dubňany/Mutěnice 10:45 stadion Bzenec sraz 10:00

SO 26.9. Slatina – Bzenec/Vracov 9:30 odjezd BUS 7:15 návrat 13:30

NE 4.10. Bzenec/Vracov – Lednice 10:45 stadion Vracov sraz 10:00

SO 10.10. Kyjov – Bzenec/Vracov 10:45 odjezd AUTA 9:15 návrat 12:30

NE 18.10. Bzenec/Vracov – RAFK/Modřice 10:45 stadion Bzenec sraz 10:00

SO 24.10. Hodonín – Bzenec/Vracov 10:45 odjezd AUTA 9:00 návrat 12:30

ST 28.10.Bzenec/Vracov – Šlapanice 10:45 stadion Vracov sraz 10:00

NE 1.11. Bzenec/Vracov – Újezd/Křenovice 10:45 stadion Bzenec sraz 10:00

 

 

Trenér:   Josef Vajdík, 777773546,    josef-vajdik@seznam.cz

 

Hudeček Adam

Přezdívka:
Ročník: 2005
Dres č.:

Žůrek Adam

Přezdívka:
Ročník: 2006
Dres č.: 

Kořán Daniel

Přezdívka:
Ročník: 2005
Dres č.:

Chmelař Jakub

Přezdívka:
Ročník: 2005
Dres č.:

Řihák Jaroslav

Přezdívka:
Ročník: 2004
Dres č.:

Řihák Jaroslav

Přezdívka:
Ročník: 2005
Dres č.:

Tomek Jiří

Přezdívka:
Ročník: 2006
Dres č.:

Batrla Lukáš

Přezdívka:
Ročník: 2005
Dres č.:

Vajdík Michal

Přezdívka:
Ročník: 2005
Dres č.:

Vajdík Tomáš

Přezdívka:
Ročník: 2006
Dres č.:

Čevelík Ondřej

Přezdívka:
Ročník: 2005
Dres č.:

Obdržálek Petr

Přezdívka:
Ročník: 2005
Dres č.:

Marhefka Samuel

Přezdívka:
Ročník: 2006
Dres č.:

Němeček Šimon

Přezdívka:
Ročník: 2006
Dres č.:

Hynčica Tomáš

Přezdívka:
Ročník: 2006
Dres č.:
kolo datum a čas domácí hosté skóre zápis
3. 22.08.20 14:30 TJ Sokol Dambořice Bzenec/Vracov 6:0 zápis
1. 26.08.20 17:45 FC Hustopeče Bzenec/Vracov 3:5 zápis
4. 29.08.20 16:30 Měnín/Blučina Bzenec/Vracov 3:6 zápis
5. 06.09.20 10:45 Bzenec/Vracov Velké Pavlovice/Rakvice 8:1 zápis
6. 12.09.20 11:45 FKM Podluží Bzenec/Vracov 3:7 zápis
7. 20.09.20 10:45 Bzenec/Vracov Dubňany/Mutěnice 1:5 zápis
8. 26.09.20 09:30 SK Slatina Bzenec/Vracov 2:4 zápis
9. 04.10.20 10:45 Bzenec/Vracov TJ Moravan Lednice 3:6 zápis
10. 10.10.20 10:45 FC Kyjov 1919 Bzenec/Vracov —:—  
11. 18.10.20 10:45 Bzenec/Vracov RAFK/Modřice —:—  
12. 24.10.20 10:45 FK Hodonín „B“ Bzenec/Vracov —:—  
2. 28.10.20 10:45 Bzenec/Vracov SK Šlapanice —:—  
13. 01.11.20 10:45 Bzenec/Vracov Újezd u Brna/Křenovice —:—  

Tabulka celková

Rk. Družstvo Záp. + 0 Skóre Body
1 FK Hodonín „B“ 8 7 1 0 56:5 22
2 TJ Sokol Dambořice 8 7 0 1 48:10 21
3 RAFK/Modřice 8 6 0 2 37:21 18
4 TJ Moravan Lednice 8 5 2 1 41:13 17
5 Bzenec/Vracov 8 5 0 3 34:29 15
6 Dubňany/Mutěnice 8 5 0 3 18:19 15
7 SK Slatina 8 5 0 3 23:32 15
8 FC Hustopeče 8 3 1 4 19:20 10
9 Měnín/Blučina 8 3 1 4 28:30 10
10 FKM Podluží 8 2 1 5 22:28 7
11 FC Kyjov 1919 8 2 0 6 15:31 6
12 SK Šlapanice 8 1 1 6 6:42 4
13 Velké Pavlovice/Rakvice 8 1 0 7 11:43 3
14 Újezd u Brna/Křenovice 8 0 1 7 9:44 1

Tabulka doma

Rk. Družstvo Záp. + 0 Skóre Body
1 FK Hodonín „B“ 5 5 0 0 46:3 15
2 TJ Sokol Dambořice 4 4 0 0 28:3 12
3 RAFK/Modřice 5 3 0 2 19:18 9
4 TJ Moravan Lednice 4 2 2 0 9:6 8
5 Měnín/Blučina 3 2 0 1 16:8 6
6 SK Slatina 3 2 0 1 11:4 6
7 Dubňany/Mutěnice 3 2 0 1 7:6 6
8 FC Hustopeče 5 2 0 3 11:13 6
9 FC Kyjov 1919 5 2 0 3 13:16 6
10 FKM Podluží 3 1 1 1 9:8 4
11 Bzenec/Vracov 3 1 0 2 12:12 3
12 SK Šlapanice 5 1 0 4 3:33 3
13 Újezd u Brna/Křenovice 5 0 1 4 7:25 1
14 Velké Pavlovice/Rakvice 3 0 0 3 2:19 0

Tabulka venku

Rk. Družstvo Záp. + 0 Skóre Body
1 Bzenec/Vracov 5 4 0 1 22:17 12
2 TJ Moravan Lednice 4 3 0 1 32:7 9
3 RAFK/Modřice 3 3 0 0 18:3 9
4 TJ Sokol Dambořice 4 3 0 1 20:7 9
5 Dubňany/Mutěnice 5 3 0 2 11:13 9
6 SK Slatina 5 3 0 2 12:28 9
7 FK Hodonín „B“ 3 2 1 0 10:2 7
8 FC Hustopeče 3 1 1 1 8:7 4
9 Měnín/Blučina 5 1 1 3 12:22 4
10 FKM Podluží 5 1 0 4 13:20 3
11 Velké Pavlovice/Rakvice 5 1 0 4 9:24 3
12 SK Šlapanice 3 0 1 2 3:9 1
13 FC Kyjov 1919 3 0 0 3 2:15 0
14 Újezd u Brna/Křenovice 3 0 0 3 2:19 0
3. kolo
datum a čas domácí hosté skóre
22.08.20 10:45 FC Kyjov 1919 Měnín/Blučina 1:5
22.08.20 10:45 FC Hustopeče FKM Podluží 4:3
22.08.20 10:45 Újezd u Brna/Křenovice Dubňany/Mutěnice 0:4
22.08.20 14:30 TJ Sokol Dambořice Bzenec/Vracov 6:0
23.08.20 10:45 SK Šlapanice Velké Pavlovice/Rakvice 2:1
23.08.20 10:45 FK Hodonín „B“ SK Slatina 14:2
23.08.20 11:15 RAFK/Modřice TJ Moravan Lednice 3:1
1. kolo
datum a čas domácí hosté skóre
26.08.20 16:00 TJ Moravan Lednice Měnín/Blučina 2:1
26.08.20 17:45 FC Kyjov 1919 SK Slatina 1:2
26.08.20 17:45 FC Hustopeče Bzenec/Vracov 3:5
26.08.20 17:45 SK Šlapanice TJ Sokol Dambořice 0:8
26.08.20 17:45 RAFK/Modřice Dubňany/Mutěnice 3:1
26.08.20 17:45 FK Hodonín „B“ FKM Podluží 6:0
26.08.20 17:45 Újezd u Brna/Křenovice Velké Pavlovice/Rakvice 2:4
4. kolo
datum a čas domácí hosté skóre
29.08.20 09:30 SK Slatina Újezd u Brna/Křenovice 5:0
29.08.20 10:00 TJ Moravan Lednice FK Hodonín „B“ 2:2
29.08.20 10:00 FKM Podluží SK Šlapanice 1:1
29.08.20 10:45 FC Kyjov 1919 RAFK/Modřice 0:5
29.08.20 10:45 Velké Pavlovice/Rakvice TJ Sokol Dambořice 2:7
29.08.20 11:15 Dubňany/Mutěnice FC Hustopeče 2:1
29.08.20 16:30 Měnín/Blučina Bzenec/Vracov 3:6
5. kolo
datum a čas domácí hosté skóre
05.09.20 10:45 FK Hodonín „B“ FC Kyjov 1919 7:0
05.09.20 10:45 FC Hustopeče SK Slatina 1:4
05.09.20 10:45 Újezd u Brna/Křenovice TJ Moravan Lednice 1:8
05.09.20 14:30 TJ Sokol Dambořice FKM Podluží 5:1
06.09.20 10:45 Bzenec/Vracov Velké Pavlovice/Rakvice 8:1
06.09.20 10:45 SK Šlapanice Dubňany/Mutěnice 0:1
06.09.20 11:15 RAFK/Modřice Měnín/Blučina 5:3
6. kolo
datum a čas domácí hosté skóre
12.09.20 09:30 SK Slatina SK Šlapanice 4:0
12.09.20 10:45 FC Kyjov 1919 Újezd u Brna/Křenovice 7:2
12.09.20 11:15 Dubňany/Mutěnice TJ Sokol Dambořice 1:3
12.09.20 11:45 FKM Podluží Bzenec/Vracov 3:7
12.09.20 16:00 Měnín/Blučina Velké Pavlovice/Rakvice 8:1
13.09.20 10:00 TJ Moravan Lednice FC Hustopeče 1:1
13.09.20 11:15 RAFK/Modřice FK Hodonín „B“ 0:7
7. kolo
datum a čas domácí hosté skóre
19.09.20 10:45 Velké Pavlovice/Rakvice FKM Podluží 0:8
19.09.20 10:45 FK Hodonín „B“ Měnín/Blučina 12:1
19.09.20 10:45 FC Hustopeče FC Kyjov 1919 3:0
19.09.20 10:45 Újezd u Brna/Křenovice RAFK/Modřice 2:7
19.09.20 13:30 TJ Sokol Dambořice SK Slatina 12:0
20.09.20 10:45 Bzenec/Vracov Dubňany/Mutěnice 1:5
20.09.20 10:45 SK Šlapanice TJ Moravan Lednice 0:17
8. kolo
datum a čas domácí hosté skóre
26.09.20 09:30 SK Slatina Bzenec/Vracov 2:4
26.09.20 10:45 FK Hodonín „B“ Újezd u Brna/Křenovice 7:0
26.09.20 10:45 FC Kyjov 1919 SK Šlapanice 4:2
26.09.20 15:30 Měnín/Blučina FKM Podluží 5:1
27.09.20 10:00 TJ Moravan Lednice TJ Sokol Dambořice 4:2
27.09.20 11:15 Dubňany/Mutěnice Velké Pavlovice/Rakvice 4:2
27.09.20 11:15 RAFK/Modřice FC Hustopeče 4:5
9. kolo
datum a čas domácí hosté skóre
03.10.20 10:45 Velké Pavlovice/Rakvice SK Slatina 0:4
03.10.20 10:45 Újezd u Brna/Křenovice Měnín/Blučina 2:2
03.10.20 11:45 FKM Podluží Dubňany/Mutěnice 5:0
03.10.20 14:45 FC Hustopeče FK Hodonín „B“ 0:1
04.10.20 10:45 SK Šlapanice RAFK/Modřice 1:6
04.10.20 10:45 TJ Sokol Dambořice FC Kyjov 1919 5:2
04.10.20 10:45 Bzenec/Vracov TJ Moravan Lednice 3:6
10. kolo
datum a čas domácí hosté skóre
10.10.20 09:30 SK Slatina FKM Podluží —:—
10.10.20 10:45 FK Hodonín „B“ SK Šlapanice —:—
10.10.20 10:45 FC Kyjov 1919 Bzenec/Vracov —:—
10.10.20 10:45 Újezd u Brna/Křenovice FC Hustopeče —:—
10.10.20 15:00 Měnín/Blučina Dubňany/Mutěnice —:—
11.10.20 10:00 TJ Moravan Lednice Velké Pavlovice/Rakvice —:—
11.10.20 11:15 RAFK/Modřice TJ Sokol Dambořice —:—
11. kolo
datum a čas domácí hosté skóre
17.10.20 09:30 FKM Podluží TJ Moravan Lednice —:—
17.10.20 10:45 Velké Pavlovice/Rakvice FC Kyjov 1919 —:—
17.10.20 11:15 Dubňany/Mutěnice SK Slatina —:—
17.10.20 14:30 TJ Sokol Dambořice FK Hodonín „B“ —:—
17.10.20 14:45 FC Hustopeče Měnín/Blučina —:—
18.10.20 10:45 Bzenec/Vracov RAFK/Modřice —:—
18.10.20 10:45 SK Šlapanice Újezd u Brna/Křenovice —:—
12. kolo
datum a čas domácí hosté skóre
24.10.20 10:45 FK Hodonín „B“ Bzenec/Vracov —:—
24.10.20 10:45 FC Kyjov 1919 FKM Podluží —:—
24.10.20 10:45 Újezd u Brna/Křenovice TJ Sokol Dambořice —:—
24.10.20 14:30 Měnín/Blučina SK Slatina —:—
24.10.20 14:45 FC Hustopeče SK Šlapanice —:—
25.10.20 10:00 TJ Moravan Lednice Dubňany/Mutěnice —:—
25.10.20 11:15 RAFK/Modřice Velké Pavlovice/Rakvice —:—
2. kolo
datum a čas domácí hosté skóre
28.10.20 09:30 SK Slatina RAFK/Modřice —:—
28.10.20 10:00 TJ Moravan Lednice FC Kyjov 1919 —:—
28.10.20 10:45 Velké Pavlovice/Rakvice FC Hustopeče —:—
28.10.20 10:45 Bzenec/Vracov SK Šlapanice —:—
28.10.20 11:15 Dubňany/Mutěnice FK Hodonín „B“ —:—
28.10.20 12:30 FKM Podluží Újezd u Brna/Křenovice —:—
28.10.20 14:00 Měnín/Blučina TJ Sokol Dambořice —:—
13. kolo
datum a čas domácí hosté skóre
31.10.20 09:30 SK Slatina TJ Moravan Lednice —:—
31.10.20 10:45 Velké Pavlovice/Rakvice FK Hodonín „B“ —:—
31.10.20 11:15 Dubňany/Mutěnice FC Kyjov 1919 —:—
31.10.20 11:45 FKM Podluží RAFK/Modřice —:—
01.11.20 10:45 SK Šlapanice Měnín/Blučina —:—
01.11.20 10:45 Bzenec/Vracov Újezd u Brna/Křenovice —:—
01.11.20 11:45 TJ Sokol Dambořice FC Hustopeče —:—