MUŽI

InformaceHráčiUtkáníTabulka soutěžeZápasy soutěže

 

Hráči sezona 2020/2021:

Kasala Petr, Zúbek Tomáš, Petrucha Michal, Petrucha Tomáš, Pelikán Dominik, Mlýnek Lukáš, Reška Tomáš, Vlček Dominik, Venclík Petr, Čech Radim, Hubr Patrik, Andrýsek Roman, Komínek Radek, Vinkler Erik, Zeman Dalibor


TRÉNINKY 2018

Úterý:   17:30 – 19:00 

Středa: 17:30 – 19:00 

Pátek:   17:30 – 19:00 



Trenér:

Hrotek Richar

Trenér brankařů:

Pelíšek Roman

Masér:

Smrčka Pavel

Manažer: 

Škodík Libor

Vedoucí mužstva:

Pelíšek Roman

Jaro 2019

Brankáři

Smrčka Adam

ročník: 1998

dres č. 1

Smrčka

 

 

 

Obránci

Andrýsek Roman

ročník: 1994

dres č. 3

andrýsek

Mlýnek Lukáš

ročník: 1995

dres č. 17

Mlýnek

Vlček Dominik

ročník: 1999

dres č. 4

 

Vlček

Petrucha Tomáš

ročník: 1994

dres č. 9

 

Petrucha Tomáš

 

 

 

 

     

Záložníci

Čech Radim

ročník: 1995

dres č. 5

Čech

Hubr Patrik

ročník: 2000

dres č. 14

Hubr-P.

Zůbek Tomáš

ročník: 1993

dres č. 10

Zůbek

Vinkler Erik

ročník: 1996

dres č. 18

Vinkler

 

 

 

 

 

 

 

 

Útočníci

Kasala Petr (c)

ročník: 1989

dres č. 16

Kasi

Pelikán Domimik

ročník: 1998

dres č. 15

Pelikán

Venclík Petr

ročník: 1999

dres č. 12

Venclík

Reška Tomáš

ročník 1994

dres č. 13

Reška Tomáš
kolo datum a čas domácí hosté skóre zápis
1. 08.08.20 17:00 Skaštice Bzenec 1:4 zápis
2. 14.08.20 17:00 Bzenec Přerov 4:3 zápis
3. 23.08.20 16:30 Kozlovice Bzenec 2:0 zápis
4. 29.08.20 16:30 Hranice Bzenec 5:0 zápis
5. 05.09.20 16:00 Bzenec Valašské Meziříčí 3:2 zápis
6. 13.09.20 16:00 Strání Bzenec 3:0 zápis
7. 19.09.20 15:30 Bzenec Brumov 1:0 zápis
8. 26.09.20 14:00 Vsetín Bzenec 0:0 zápis
9. 03.10.20 15:00 Bzenec Nové Sady 3:2 zápis
10. 11.10.20 15:00 Šumperk Bzenec —:—  
11. 17.10.20 14:30 Bzenec Všechovice —:—  
12. 24.10.20 14:30 HFK Olomouc Bzenec —:—  
13. 31.10.20 14:00 Bzenec Slavičín —:—  

Tabulka celková

Rk. Družstvo Záp. + 0 Skóre Body
1 Skaštice 9 6 1 2 22:14 19
2 Slavičín 8 6 0 2 20:8 18
3 Přerov 9 6 0 3 25:19 18
4 Všechovice 9 6 0 3 15:16 18
5 Kozlovice 9 5 2 2 17:11 17
6 Hranice 8 5 1 2 21:9 16
7 Bzenec 9 5 1 3 15:18 16
8 Vsetín 9 3 4 2 12:8 13
9 Šumperk 9 3 1 5 18:17 10
10 Strání 9 3 1 5 10:12 10
11 Valašské Meziříčí 9 2 2 5 14:18 8
12 Nové Sady 9 2 1 6 12:19 7
13 HFK Olomouc 9 2 0 7 13:23 6
14 Brumov 9 1 0 8 9:31 3

Tabulka doma

Rk. Družstvo Záp. + 0 Skóre Body
1 Přerov 5 5 0 0 19:6 15
2 Slavičín 4 4 0 0 16:2 12
3 Bzenec 4 4 0 0 11:7 12
4 Všechovice 5 4 0 1 8:5 12
5 Skaštice 5 3 1 1 10:9 10
6 Kozlovice 4 3 0 1 7:5 9
7 Hranice 4 2 1 1 9:5 7
8 Vsetín 4 2 1 1 5:1 7
9 Šumperk 5 2 1 2 11:8 7
10 Nové Sady 5 2 1 2 9:9 7
11 Strání 4 2 0 2 5:3 6
12 Valašské Meziříčí 4 1 2 1 8:6 5
13 HFK Olomouc 5 1 0 4 6:12 3
14 Brumov 4 1 0 3 6:15 3

Tabulka venku

Rk. Družstvo Záp. + 0 Skóre Body
1 Hranice 4 3 0 1 12:4 9
2 Skaštice 4 3 0 1 12:5 9
3 Kozlovice 5 2 2 1 10:6 8
4 Vsetín 5 1 3 1 7:7 6
5 Slavičín 4 2 0 2 4:6 6
6 Všechovice 4 2 0 2 7:11 6
7 Strání 5 1 1 3 5:9 4
8 Bzenec 5 1 1 3 4:11 4
9 Šumperk 4 1 0 3 7:9 3
10 HFK Olomouc 4 1 0 3 7:11 3
11 Valašské Meziříčí 5 1 0 4 6:12 3
12 Přerov 4 1 0 3 6:13 3
13 Nové Sady 4 0 0 4 3:10 0
14 Brumov 5 0 0 5 3:16 0
1. kolo
datum a čas domácí hosté skóre
08.08.20 16:30 Přerov Kozlovice 2:1
08.08.20 17:00 Nové Sady Hranice 3:2
08.08.20 17:00 Skaštice Bzenec 1:4
08.08.20 17:00 HFK Olomouc Strání 0:2
09.08.20 10:15 Slavičín Valašské Meziříčí 5:0
09.08.20 17:00 Všechovice Brumov 3:1
09.08.20 17:00 Šumperk Vsetín 0:0
2. kolo
datum a čas domácí hosté skóre
14.08.20 17:00 Bzenec Přerov 4:3
15.08.20 14:00 Vsetín Všechovice 0:1
15.08.20 16:30 Valašské Meziříčí Skaštice 1:2
15.08.20 16:30 Nové Sady Šumperk 3:0
15.08.20 16:30 Hranice Kozlovice 1:3
16.08.20 10:15 Brumov HFK Olomouc 5:3
16.08.20 16:30 Strání Slavičín 0:2
3. kolo
datum a čas domácí hosté skóre
22.08.20 16:30 Skaštice Strání 2:1
22.08.20 16:30 HFK Olomouc Vsetín 2:3
22.08.20 16:30 Přerov Valašské Meziříčí 2:0
23.08.20 10:15 Slavičín Brumov 4:1
23.08.20 16:30 Šumperk Hranice 0:3
23.08.20 16:30 Všechovice Nové Sady 1:0
23.08.20 16:30 Kozlovice Bzenec 2:0
4. kolo
datum a čas domácí hosté skóre
29.08.20 14:00 Vsetín Slavičín 1:0
29.08.20 16:30 Strání Přerov 0:1
29.08.20 16:30 Nové Sady HFK Olomouc 1:2
29.08.20 16:30 Valašské Meziříčí Kozlovice 1:1
29.08.20 16:30 Hranice Bzenec 5:0
30.08.20 10:15 Brumov Skaštice 0:5
30.08.20 16:30 Šumperk Všechovice 1:2
5. kolo
datum a čas domácí hosté skóre
05.09.20 16:00 Skaštice Vsetín 0:0
05.09.20 16:00 HFK Olomouc Šumperk 3:2
05.09.20 16:00 Bzenec Valašské Meziříčí 3:2
06.09.20 10:15 Slavičín Nové Sady 2:0
09.09.20 17:00 Všechovice Hranice 0:3
06.09.20 16:00 Přerov Brumov 6:1
06.09.20 16:00 Kozlovice Strání 2:0
6. kolo
datum a čas domácí hosté skóre
12.09.20 14:00 Vsetín Přerov 4:0
12.09.20 16:00 Nové Sady Skaštice 1:4
12.09.20 16:00 Hranice Valašské Meziříčí 2:1
13.09.20 10:15 Brumov Kozlovice 1:4
13.09.20 16:00 Všechovice HFK Olomouc 1:0
13.09.20 16:00 Šumperk Slavičín 5:1
13.09.20 16:00 Strání Bzenec 3:0
7. kolo
datum a čas domácí hosté skóre
19.09.20 15:30 HFK Olomouc Hranice 1:4
19.09.20 15:30 Valašské Meziříčí Strání 4:1
19.09.20 15:30 Skaštice Šumperk 3:2
19.09.20 15:30 Bzenec Brumov 1:0
19.09.20 16:00 Přerov Nové Sady 4:1
20.09.20 10:15 Slavičín Všechovice 5:1
20.09.20 15:30 Kozlovice Vsetín 3:2
8. kolo
datum a čas domácí hosté skóre
26.09.20 14:00 Vsetín Bzenec 0:0
26.09.20 15:30 Nové Sady Kozlovice 1:1
26.09.20 15:30 HFK Olomouc Slavičín 0:1
26.09.20 15:30 Hranice Strání 1:1
27.09.20 10:15 Brumov Valašské Meziříčí 0:3
27.09.20 15:30 Všechovice Skaštice 3:1
27.09.20 15:30 Šumperk Přerov 5:2
9. kolo
datum a čas domácí hosté skóre
03.10.20 15:00 Skaštice HFK Olomouc 4:2
03.10.20 15:00 Přerov Všechovice 5:3
03.10.20 15:00 Valašské Meziříčí Vsetín 2:2
03.10.20 15:00 Bzenec Nové Sady 3:2
28.10.20 10:15 Slavičín Hranice —:—
04.10.20 15:00 Strání Brumov 2:0
04.10.20 15:00 Kozlovice Šumperk 0:3
10. kolo
datum a čas domácí hosté skóre
10.10.20 14:00 Vsetín Strání —:—
10.10.20 15:00 Nové Sady Valašské Meziříčí —:—
10.10.20 15:00 HFK Olomouc Přerov —:—
10.10.20 15:00 Hranice Brumov —:—
11.10.20 10:15 Slavičín Skaštice —:—
11.10.20 15:00 Všechovice Kozlovice —:—
11.10.20 15:00 Šumperk Bzenec —:—
11. kolo
datum a čas domácí hosté skóre
17.10.20 14:30 Skaštice Hranice —:—
17.10.20 14:30 Přerov Slavičín —:—
17.10.20 14:30 Valašské Meziříčí Šumperk —:—
17.10.20 14:30 Bzenec Všechovice —:—
18.10.20 10:15 Brumov Vsetín —:—
18.10.20 14:30 Strání Nové Sady —:—
18.10.20 14:30 Kozlovice HFK Olomouc —:—
12. kolo
datum a čas domácí hosté skóre
24.10.20 14:30 Hranice Vsetín —:—
24.10.20 14:30 Skaštice Přerov —:—
24.10.20 14:30 Nové Sady Brumov —:—
24.10.20 14:30 HFK Olomouc Bzenec —:—
25.10.20 10:15 Slavičín Kozlovice —:—
25.10.20 14:30 Všechovice Valašské Meziříčí —:—
25.10.20 14:30 Šumperk Strání —:—
13. kolo
datum a čas domácí hosté skóre
31.10.20 14:00 Vsetín Nové Sady —:—
31.10.20 14:00 Bzenec Slavičín —:—
31.10.20 14:00 Valašské Meziříčí HFK Olomouc —:—
31.10.20 14:00 Přerov Hranice —:—
01.11.20 10:15 Brumov Šumperk —:—
01.11.20 14:00 Strání Všechovice —:—
01.11.20 14:00 Kozlovice Skaštice —:—