MUŽI

InformaceHráčiUtkáníTabulka soutěžeZápasy soutěže

Hráči sezona 2019/2020:

Kasala Petr, Zúbek Tomáš, Petrucha Michal, Petrucha Tomáš, Košut Tomáš, Pelikán Dominik,

Hubr Michael, Mlýnek Lukáš, Reška Tomáš, Vlček Dominik, Vaverka Martin, Venclík Petr, Čech Radim, Hubr Patrik,

Smrčka Adam, Vinkler Erik, Zeman Dalibor


TRÉNINKY 2018

Úterý:   17:30 – 19:00 

Středa: 17:30 – 19:00 

Pátek:   17:30 – 19:00 



Trenér:

Hrotek Richar

Trenér brankařů:

Pelíšek Roman

Masér:

Smrčka Pavel

Manažer: 

Škodík Libor

Vedoucí mužstva:

Lejsal Karel

Jaro 2019

Brankáři

Smrčka Adam

ročník: 1998

dres č. 1

Smrčka

Pánik Jiří

ročník: 2000

dres č. 21

Pánik

Obránci

Andrýsek Roman

ročník: 1994

dres č. 3

andrýsek

Hubr Michael

ročník: 1997

dres č. 11

Hubr

Košut Tomáš

ročník: 1996

dres č. 7

Košut

Mlýnek Lukáš

ročník: 1995

dres č. 17

Mlýnek

Petrucha Michal

ročník: 1996

dres č. 

Petrucha-M.

Petrucha Tomáš

ročník: 1994

dres č. 9

Petrucha Tomáš

Vaverka Martin

ročník: 1998

dres č. 8

Vaverka

Vlček Dominik

ročník: 1999

dres č. 4

Vlček

Záložníci

Čech Radim

ročník: 1995

dres č. 5

Čech

Hubr Patrik

ročník: 2000

dres č. 14

Hubr-P.

Zůbek Tomáš

ročník: 1993

dres č. 10

Zůbek

Žák Vilém

ročník: 1999

dres č. 6

Žák

Vinkler Erik

ročník: 1996

dres č. 18

Vinkler

 

 

 

 

 

 

Útočníci

Kasala Petr (c)

ročník: 1989

dres č. 16

Kasi

Pelikán Domimik

ročník: 1998

dres č. 15

Pelikán

Venclík Petr

ročník: 1999

dres č. 12

Venclík

Reška Tomáš

ročník 1994

dres č. 13

Reška Tomáš
kolo datum a čas domácí hosté výsledek zápis
2. 11.08.19    17:00 Kozlovice Bzenec 3:2 zápis 
3. 17.08.19   16:00 Bzenec Hranice 1:3 zápis 
4. 24.08.19   16:30 Bzenec Všechovice 3:1 zápis 
5. 31.08.19   16:00 Skaštice Bzenec —:—  
6. 07.09.19   16:00 Bzenec Nové Sady —:—  
7. 15.09.19   16:00 Strání Bzenec —:—  
8. 21.09.19   15:30 Bzenec Hodonín —:—  
9. 28.09.19   15:30 Přerov Bzenec —:—  
10. 05.10.19   15:00 Bzenec Vsetín —:—  
11. 13.10.19   10:15 Slavičín Bzenec —:—  
12. 19.10.19   14:30 Bzenec Brumov —:—  
13. 26.10.19   14:30 HFK Olomouc Bzenec —:—  
1. 02.11.19   14:00 Bzenec Šumperk —:—  

Tabulka celková

Rk. Družstvo Záp. + 0 Skóre Body
1 Hranice 3 3 0 0 11:3 9
2 HFK Olomouc 3 3 0 0 10:4 9
3 Kozlovice 3 3 0 0 8:4 9
4 Slavičín 3 2 1 0 11:2 7
5 Hodonín 3 2 1 0 10:3 7
6 Šumperk 3 2 0 1 7:8 6
7 Skaštice 3 1 0 2 9:9 3
8 Bzenec 3 1 0 2 6:7 3
9 Vsetín 3 1 0 2 4:9 3
10 Brumov 3 0 2 1 1:5 2
11 Nové Sady 3 0 1 2 3:6 1
12 Strání 3 0 1 2 0:6 1
13 Všechovice 3 0 0 3 4:8 0
14 Přerov 3 0 0 3 0:10 0

Tabulka doma

Rk. Družstvo Záp. + 0 Skóre Body
1 Slavičín 2 2 0 0 9:0 6
2 Hranice 2 2 0 0 8:2 6
3 HFK Olomouc 2 2 0 0 7:3 6
4 Kozlovice 2 2 0 0 7:4 6
5 Šumperk 2 2 0 0 6:4 6
6 Skaštice 1 1 0 0 4:1 3
7 Bzenec 2 1 0 1 4:4 3
8 Hodonín 1 0 1 0 2:2 1
9 Strání 1 0 1 0 0:0 1
10 Brumov 2 0 1 1 1:5 1
11 Přerov 1 0 0 1 0:1 0
12 Všechovice 1 0 0 1 0:1 0
13 Nové Sady 1 0 0 1 1:3 0
14 Vsetín 1 0 0 1 1:4 0

Tabulka venku

Rk. Družstvo Záp. + 0 Skóre Body
1 Hodonín 2 2 0 0 8:1 6
2 HFK Olomouc 1 1 0 0 3:1 3
3 Hranice 1 1 0 0 3:1 3
4 Kozlovice 1 1 0 0 1:0 3
5 Vsetín 2 1 0 1 3:5 3
6 Slavičín 1 0 1 0 2:2 1
7 Brumov 1 0 1 0 0:0 1
8 Nové Sady 2 0 1 1 2:3 1
9 Bzenec 1 0 0 1 2:3 0
10 Skaštice 2 0 0 2 5:8 0
11 Všechovice 2 0 0 2 4:7 0
12 Šumperk 1 0 0 1 1:4 0
13 Strání 2 0 0 2 0:6 0
14 Přerov 2 0 0 2 0:9 0
2. kolo
10.08.19 14:00 HFK Olomouc Skaštice 4:3
10.08.19 14:00 Vsetín Hodonín 1:4
10.08.19 16:00 Hranice Přerov 3:0
11.08.19 10:15 Brumov Nové Sady 1:1
11.08.19 10:15 Slavičín Strání 3:0
11.08.19 17:00 Šumperk Všechovice 4:3
11.08.19 17:00 Kozlovice Bzenec 3:2
3. kolo
17.08.19 16:00 Bzenec Hranice 1:3
17.08.19 16:30 Hodonín Slavičín 2:2
17.08.19 16:30 Přerov Vsetín 0:1
17.08.19 16:30 Skaštice Šumperk 4:1
18.08.19 16:30 Strání Brumov 0:0
18.08.19 16:30 Nové Sady HFK Olomouc 1:3
18.08.19 16:30 Všechovice Kozlovice 0:1
4. kolo 
24.08.19 14:00 HFK Olomouc Strání 3:0
24.08.19 16:30 Hranice Vsetín 5:2
24.08.19 16:30 Bzenec Všechovice 3:1
25.08.19 10:15 Slavičín Přerov 6:0
25.08.19 10:15 Šumperk Nové Sady 2:1
25.08.19 10:15 Brumov Hodonín 0:4
25.08.19 16:30 Kozlovice Skaštice 4:2
5. kolo
31.08.19 14:00 Vsetín Slavičín —:—
31.08.19 16:00 Skaštice Bzenec —:—
31.08.19 16:00 Nové Sady Kozlovice —:—
31.08.19 16:00 Přerov Brumov —:—
31.08.19 16:00 Hodonín HFK Olomouc —:—
01.09.19 16:00 Strání Šumperk —:—
01.09.19 16:00 Všechovice Hranice —:—
6. kolo 
07.09.19 16:00 Bzenec Nové Sady —:—
07.09.19 16:00 Hranice Slavičín —:—
07.09.19 16:00 HFK Olomouc Přerov —:—
08.09.19 10:15 Brumov Vsetín —:—
08.09.19 10:15 Šumperk Hodonín —:—
08.09.19 16:00 Kozlovice Strání —:—
08.09.19 16:00 Všechovice Skaštice —:—
7. kolo
14.09.19 14:00 Vsetín HFK Olomouc —:—
14.09.19 16:00 Přerov Šumperk —:—
14.09.19 16:00 Nové Sady Všechovice —:—
14.09.19 16:00 Hodonín Kozlovice —:—
15.09.19 10:15 Slavičín Brumov —:—
15.09.19 16:00 Strání Bzenec —:—
15.09.19 16:00 Skaštice Hranice —:—
8. kolo 
21.09.19 15:30 Skaštice Nové Sady —:—
21.09.19 15:30 Bzenec Hodonín —:—
21.09.19 15:30 Hranice Brumov —:—
21.09.19 15:30 HFK Olomouc Slavičín —:—
22.09.19 10:15 Šumperk Vsetín —:—
22.09.19 15:30 Kozlovice Přerov —:—
22.09.19 15:30 Všechovice Strání —:—
9. kolo 
28.09.19 14:00 Vsetín Kozlovice —:—
28.09.19 15:30 Přerov Bzenec —:—
28.09.19 15:30 Nové Sady Hranice —:—
28.09.19 15:30 Hodonín Všechovice —:—
29.09.19 10:15 Slavičín Šumperk —:—
29.09.19 10:15 Brumov HFK Olomouc —:—
29.09.19 15:30 Strání Skaštice —:—
10. kolo
05.10.19 15:00 Skaštice Hodonín —:—
05.10.19 15:00 Šumperk Brumov —:—
05.10.19 15:00 Bzenec Vsetín —:—
05.10.19 15:00 Hranice HFK Olomouc —:—
05.10.19 15:00 Nové Sady Strání —:—
06.10.19 15:00 Kozlovice Slavičín —:—
06.10.19 15:00 Všechovice Přerov —:—
11. kolo
12.10.19 14:00 Vsetín Všechovice —:—
12.10.19 15:00 Přerov Skaštice —:—
12.10.19 15:00 HFK Olomouc Šumperk —:—
12.10.19 15:00 Hodonín Nové Sady —:—
13.10.19 10:15 Slavičín Bzenec —:—
13.10.19 10:15 Brumov Kozlovice —:—
13.10.19 15:00 Strání Hranice —:—
12. kolo
19.10.19 14:30 Skaštice Vsetín —:—
19.10.19 14:30 Bzenec Brumov —:—
19.10.19 14:30 Hranice Šumperk —:—
19.10.19 14:30 Nové Sady Přerov —:—
20.10.19 14:30 Kozlovice HFK Olomouc —:—
20.10.19 14:30 Strání Hodonín —:—
20.10.19 14:30 Všechovice Slavičín —:—
13. kolo 
26.10.19 14:00 Vsetín Nové Sady —:—
26.10.19 14:30 Přerov Strání —:—
26.10.19 14:30 HFK Olomouc Bzenec —:—
26.10.19 14:30 Hodonín Hranice —:—
27.10.19 10:15 Slavičín Skaštice —:—
27.10.19 10:15 Brumov Všechovice —:—
27.10.19 10:15 Šumperk Kozlovice —:—
1. kolo
02.11.19 14:00 Skaštice Brumov —:—
02.11.19 14:00 Nové Sady Slavičín —:—
02.11.19 14:00 Bzenec Šumperk —:—
02.11.19 14:00 Hodonín Přerov —:—
03.11.19 14:00 Kozlovice Hranice —:—
03.11.19 14:00 Strání Vsetín —:—
03.11.19 14:00 Všechovice HFK Olomouc —:—